Cena:

Moto GS a GS+ na oficiálních renderech v mnoha barevných variantách

Společnost Lenovo má letos se svými smartphony Moto velké plány. Celkem jich má být představeno 11, přičemž modely Moto G5, G5+, C a C plus již mají premiéru za sebou. Dalšími očekávanými kousky jsou smartphony z řad Moto Z, X, E a znovu také G. A právě rendery chystaných telefonů GS a GS+ v několika barevných variantách nyní kolují internetem.

Moto GS

Základní model dostane do výbavy celokovové tělo a 5,2palcový Full HD displej. Design nijak nevybočuje z řady ostatních telefonů Moto, zepředu má poměrně široké rámečky nad a pod displejem, spodní je alespoň vyplněn čtečkou otisků prstů. Z kovových zad vystupuje typický kruhový fotomodul s jednou čočkou a přisvětlovací LED.

Podle obrázků bude telefon nabízen v šedé, modré a zlaté barvě. Zda dojde i na nějaké změny pod kapotou, zatím nevíme.

Moto GS+

Větší bratříček Moto GS dostane rovněž kovové tělo a 5,5″ Full HD displej. Vepředu opět nebude chybět čtečka otisků prstů, vzadu pak najdeme vystouplý kruhový fotomodul, do něhož se protentokráte vejdou rovnou dvě čočky a duální LED. Posvítit si ale budete moci i na selfies, jedna LED se bude totiž nacházet i nad displejem.

Moto GS+ má přijít na trh ve čtyřech barevných variantách – zlaté, černé, zlaté s bílou přední stranou a šedé s bílou čelní stranou. Bohužel ani v tomto případě zatím nevíme nic o vnitřní výbavě.

Novinky z řady Moto G by měly být představeny někdy v následujících týdnech s Androidem 7.x Nougat na palubě.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.