Podobu Moto G4 (2016) se nepodařilo uhlídat. Podívejte se, jak bude novinka vypadat

Společnost Lenovo chystá pro letošní rok několik nových smartphonů rodiny Moto. O víkendu jsme vás informovali o vlajkové řadě Moto X, nyní se podíváme na zoubek modelům střední třídy Moto G.

moto-g4-plus

I v této řadě nás čekají dva smartphony, které se patrně budou jmenovat Moto G4 a G4 Plus. Fotografie a render (výše) druhého jmenovaného modelu jsme viděli již před měsícem (více informací), nyní @evleaks odhaluje podobu standardní verze Moto G4.

Čelní strana telefonu odhaluje jeden z rozdílů mezi oběma verzemi – Moto G4 bude postrádat čtečku otisků prstů tvořenou u G4 Plus čtvercovým snímačem pod displejem. Společným jmenovatelem obou modelů má být 16 GB vnitřní paměti, podpora evropských frekvencí sítí LTE a dvě barevné varianty – bílá a černá.  Podle předchozích spekulací má mít displej obou telefonů úhlopříčku 5,5″, avšak @evleaks hovoří o Moto G4 jako o menším bratříčkovi.

motoevent

Pravdu bychom se mohli dozvědět už zítra z tiskové konference, kterou Lenovo koná v Novém Dillí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Kdybyste tvrdili, že je t Nexus 4, tak bych se nehádal…

  • Xooo (neregistrovaný)

   Stále je podle tebe uni MultiCore výkon nedůležitý parametr, který nemá vliv na výkon mobilu?

   • Tak jak jej chápeš ty (tedy čím více jader, tím lépe) ano:)

   • knizmi (neregistrovaný)

    Spíš nám řekni ty – koupil by sis radši notebook se čtyřjádrovým Atomem, nebo s dvoujádrovou i3?
    To samé platí u telefonů – víc jader může být fajn, ale pokud tomu chybí ST výkon, tak je to k ničemu. Naštestí dneska i A53 stačí téměř na všechno, ale ještě nedávno bych radši telefon s 2x Kraitem, než s 4x Cortex-A7.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Tak ještě dlouho lidé budou na název Moto reagovat poněkud neadekvátně, než si uvědomí že to je už Lenovo… 16GB bez slotu na SDkartu za 6500,- no ještě dobře , jenže některé zdroje hovoří o menším než FullHD rozlišení.

   Nexus 4 byl černej, bílej a řervený. 8GB a 16GB úložného prostoru . Omezená verze pro vývojáře i 32GB jenže to byl rok 2012…

   • Já to bral čistě vizuálně. Ostatně, i G si ve vyhledávači poměrně myslí, že je to Nexus, ten ale spíše inklinuje k 5ce, já k 4ce:). No je to tak jak píšeš, pod čínou prostě půjde design do kopru.

   • LOL (neregistrovaný)

    @UNI. Si vyhledej fotky N4, jsou desitky mnohem podobnejsich telefonu. N4 jsem mel, tohle s tim nema fakt nic spolecne.

 2. Standa (neregistrovaný)

  A mě se to líbí. Počkáme si na recenzi a cenu u nás a pokud bude tak dobrej foťák jako v loňský verzi tak proč ne

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *