Domů » Bleskovky » Podobu Moto G4 (2016) se nepodařilo uhlídat. Podívejte se, jak bude novinka vypadat

Podobu Moto G4 (2016) se nepodařilo uhlídat. Podívejte se, jak bude novinka vypadat

Společnost Lenovo chystá pro letošní rok několik nových smartphonů rodiny Moto. O víkendu jsme vás informovali o vlajkové řadě Moto X, nyní se podíváme na zoubek modelům střední třídy Moto G.

moto-g4-plus

I v této řadě nás čekají dva smartphony, které se patrně budou jmenovat Moto G4 a G4 Plus. Fotografie a render (výše) druhého jmenovaného modelu jsme viděli již před měsícem (více informací), nyní @evleaks odhaluje podobu standardní verze Moto G4.

Čelní strana telefonu odhaluje jeden z rozdílů mezi oběma verzemi – Moto G4 bude postrádat čtečku otisků prstů tvořenou u G4 Plus čtvercovým snímačem pod displejem. Společným jmenovatelem obou modelů má být 16 GB vnitřní paměti, podpora evropských frekvencí sítí LTE a dvě barevné varianty – bílá a černá.  Podle předchozích spekulací má mít displej obou telefonů úhlopříčku 5,5″, avšak @evleaks hovoří o Moto G4 jako o menším bratříčkovi.

motoevent

Pravdu bychom se mohli dozvědět už zítra z tiskové konference, kterou Lenovo koná v Novém Dillí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Kdybyste tvrdili, že je t Nexus 4, tak bych se nehádal…

  • Xooo (neregistrovaný)

   Stále je podle tebe uni MultiCore výkon nedůležitý parametr, který nemá vliv na výkon mobilu?

   • Tak jak jej chápeš ty (tedy čím více jader, tím lépe) ano:)

   • knizmi (neregistrovaný)

    Spíš nám řekni ty – koupil by sis radši notebook se čtyřjádrovým Atomem, nebo s dvoujádrovou i3?
    To samé platí u telefonů – víc jader může být fajn, ale pokud tomu chybí ST výkon, tak je to k ničemu. Naštestí dneska i A53 stačí téměř na všechno, ale ještě nedávno bych radši telefon s 2x Kraitem, než s 4x Cortex-A7.

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Tak ještě dlouho lidé budou na název Moto reagovat poněkud neadekvátně, než si uvědomí že to je už Lenovo… 16GB bez slotu na SDkartu za 6500,- no ještě dobře , jenže některé zdroje hovoří o menším než FullHD rozlišení.

   Nexus 4 byl černej, bílej a řervený. 8GB a 16GB úložného prostoru . Omezená verze pro vývojáře i 32GB jenže to byl rok 2012…

   • Já to bral čistě vizuálně. Ostatně, i G si ve vyhledávači poměrně myslí, že je to Nexus, ten ale spíše inklinuje k 5ce, já k 4ce:). No je to tak jak píšeš, pod čínou prostě půjde design do kopru.

   • LOL (neregistrovaný)

    @UNI. Si vyhledej fotky N4, jsou desitky mnohem podobnejsich telefonu. N4 jsem mel, tohle s tim nema fakt nic spolecne.

 2. Standa (neregistrovaný)

  A mě se to líbí. Počkáme si na recenzi a cenu u nás a pokud bude tak dobrej foťák jako v loňský verzi tak proč ne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).