Domů » Bleskovky » Podobu Moto G4 (2016) se nepodařilo uhlídat. Podívejte se, jak bude novinka vypadat

Podobu Moto G4 (2016) se nepodařilo uhlídat. Podívejte se, jak bude novinka vypadat

Společnost Lenovo chystá pro letošní rok několik nových smartphonů rodiny Moto. O víkendu jsme vás informovali o vlajkové řadě Moto X, nyní se podíváme na zoubek modelům střední třídy Moto G.

moto-g4-plus

I v této řadě nás čekají dva smartphony, které se patrně budou jmenovat Moto G4 a G4 Plus. Fotografie a render (výše) druhého jmenovaného modelu jsme viděli již před měsícem (více informací), nyní @evleaks odhaluje podobu standardní verze Moto G4.

Čelní strana telefonu odhaluje jeden z rozdílů mezi oběma verzemi – Moto G4 bude postrádat čtečku otisků prstů tvořenou u G4 Plus čtvercovým snímačem pod displejem. Společným jmenovatelem obou modelů má být 16 GB vnitřní paměti, podpora evropských frekvencí sítí LTE a dvě barevné varianty – bílá a černá.  Podle předchozích spekulací má mít displej obou telefonů úhlopříčku 5,5″, avšak @evleaks hovoří o Moto G4 jako o menším bratříčkovi.

motoevent

Pravdu bychom se mohli dozvědět už zítra z tiskové konference, kterou Lenovo koná v Novém Dillí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments