Sledujte nás na YouTube

Hodinky Moto 360 II se představí 8. září: Zkraťte si čekání novými snímky

O druhé generaci chytrých hodinek Motorola Moto 360 se v poslední době objevovalo poměrně hodně informací a bylo tak patrné, že se světu oficiálně představí již zanedlouho. Lenovo nyní rozeslalo novinářům pozvánky, na nichž můžeme spatřit nápis „It’s time,“ což v překladu znamená „Je čas.“ Níže se nachází render samotného zařízení, přičemž se potvrzuje přesunutí ovládacího tlačítka ke druhé hodině a posléze zde nalezneme samotné datum, tedy 8. září.

Novinka bude dostupná ve dvou velikostech. Menší s označením 360S dostane do vínku 1,37palcový displej a 270mAh baterii, průměr ciferníku pak činí 38 mm a šířka řemínku 20 mm. Větší 360L obdrží obrazovku s úhlopříčkou 1,55 palce a akumulátor s kapacitou 375 mAh. První zmiňovaný rozměr naroste o 8 mm, druhý poté o 2 milimetry.

Hodinky Moto 360 II nebudou strádat v oblasti přizpůsobitelnosti, na kterou si výrobce již tradičně potrpí. K dispozici bude několik provedení ciferníku i řemínku, přičemž kombinace různých variant můžeme spatřit na jednom z dalších uniklých snímků. Výrobek si svým představám budete moct přiblížit pomocí editoru Moto Maker.

  
Na levém snímku můžete spatřit model Moto 360 II Sport, jenž se odhalí nejdříve v listopadu

Do ohně přiložil také twitterový kanál @upleaks, jenž uveřejnil první informace o variantě Moto 360 Sports. Ta by měla přijít s hybridním displejem, který je vhodnější pro použití při outdoorových aktivitách, vodotěsností až 30 m, GPS a barometrem. Nebude nicméně odhalena 8. září v Šanghaji po boku svých sourozenců, nýbrž nejdříve v listopadu. Na přesnější informace si tak v tomto případě budeme muset počkat déle.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. prema (neregistrovaný)

    Zajímalo by mě, jestli bude v moto 360L a S integrovaná GPS…

  2. Mysko (neregistrovaný)

    Ako to je vlastne s tym displejom? Na tych fotkach to vyzera byt bez toho zbytocneho pasika dole ako to ma prva generacia. Na dalsej “leaknutej” fotke je to zas s tym pasikom. Na The Verge je video kde Moto360 pripajaju k iPhone a tam to je tiez bez pasika dole (podla tlacitka na druhej hodine ide o Moto360 2) – tak neviem teraz – bude tam ten pasik alebo nie? Ak nie, tak Vianoce su jasne ;)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *