Domů » Bleskovky » Moto 360: Chytré hodinky budou dostupné také ve zlaté variantě

Moto 360: Chytré hodinky budou dostupné také ve zlaté variantě

Motorola na svých oficiálních stránkách zveřejnila snímek, který může naznačovat příchod nové barevné varianty hodinek Moto 360. Ty jsou dosud nabízeny ve stříbrné a černé barvě, nový render odhalil existenci zlaté varianty. Obrázek byl však vzápětí ze stránek stažen a nahrazen jiným, který byl následně ještě urovnán.

    

Stalo se tak poté, co server Android Police požádal o komentář PR oddělení Motoroly, to však bylo na detailní informace skoupé. Naznačilo však, že Motorola zkoumá nové materiály a má v úmyslu je v budoucnu poskytnout. Je tedy vysoce pravděpodobné, že zlatá varianta je na cestě, ačkoliv je téměř jisté, že se bude jednat pouze o barevnou variantu a nikoliv o kompletní zlaté šasi jako v případě Apple Watch.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).