Sledujte nás na YouTube

Moto 360: Chytré hodinky budou dostupné také ve zlaté variantě

Motorola na svých oficiálních stránkách zveřejnila snímek, který může naznačovat příchod nové barevné varianty hodinek Moto 360. Ty jsou dosud nabízeny ve stříbrné a černé barvě, nový render odhalil existenci zlaté varianty. Obrázek byl však vzápětí ze stránek stažen a nahrazen jiným, který byl následně ještě urovnán.

    

Stalo se tak poté, co server Android Police požádal o komentář PR oddělení Motoroly, to však bylo na detailní informace skoupé. Naznačilo však, že Motorola zkoumá nové materiály a má v úmyslu je v budoucnu poskytnout. Je tedy vysoce pravděpodobné, že zlatá varianta je na cestě, ačkoliv je téměř jisté, že se bude jednat pouze o barevnou variantu a nikoliv o kompletní zlaté šasi jako v případě Apple Watch.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *