Domů » Bleskovky » Mobilní Windows 10 se blíží: Microsoft vydal aplikaci pro insidery

Mobilní Windows 10 se blíží: Microsoft vydal aplikaci pro insidery

S představením technického preview Windows 10 spustil Microsoft tzv. Insider program, v němž si mohou zaregistrovaní uživatelé stáhnout poslední dostupné sestavení Windows 10 TP pro testování nových funkcí dlouho před tím, než se tento systém vůbec objeví na pultech obchodů. Tento program bude zřejmě brzy rozšířen i o mobilní verzi Windows 10.

  

Indicií je nová aplikace s názvem Phone Insider od Microsoftu, kterou je možné stáhnout si z Windows Phone Store. Popis aplikace je poměrně jednoznačný – poskytuje zaregistrovaným insiderům předčasný přístup k raným sestavením nového systému přímo od Microsoftu. Prozatím neexistuje způsob, jak se do aplikace přihlásit, nicméně její existence dává tušit, že vypuštění testovací verze mobilních Windows 10 se blíží.

   

Spekuluje se, že tento pokračovatel programu Preview pro Developers bude schopný aktualizovat na telefonech Microsoftu nejen operační systém, ale rovněž samotný firmware. Více se dozvíme 21. ledna, kdy budou mobilní Windows 10 představena veřejnosti.

 

Aplikaci, která však zatím mnoho neumí (vyžaduje přístup do domény Microsoftu), si můžete stáhnout z následujícího odkazu.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
55 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments