Domů » Články » Mobilní telefony Aligator: perfektní pro seniory i mobilní začátečníky

Mobilní telefony Aligator: perfektní pro seniory i mobilní začátečníky

Značka Aligator je známá tzv. seniorskými telefony. Ty jsou charakteristické většími tlačítky, která jsou spojena s lepší čitelností při horším zraku a snazším ovládáním. Mobil dále disponuje SOS tlačítkem, které jednoduše přivolá pomoc díky nouzové SMS. V Mobil Pohotovosti zakoupíte všechny zajímavé modely, které babičkám a dědečkům usnadní život i jim pomohou zůstat v kontaktu.

800 600 aligator senior
Mobilní telefony Aligator jsou perfektní pro seniory i mobilní začátečníky. Nyní je můžete zakoupit za akční ceny.

Všechny vybrané modely obsahují službu SOS Locator – funkci, která umožňuje snadno přivolat pomoc. Po stisku tlačítka telefon automaticky vytočí přednastavené telefonní číslo a zároveň odešle nouzovou SMS zprávu, která díky vestavěnému satelitnímu GPS přijímači obsahuje i přesnou polohu telefonu. Příjemce zprávy si tak jedním kliknutím snadno zobrazí v mapě, kde se telefon nachází.

1080 1080 aligator A9000

S5220 Senior je vybaven specifickým prostředím, které zásadně zjednodušuje používání dotykového telefonu. Smartphone navíc podporuje komunikátory WhatsApp, Messenger, Skype nebo Viber, takže budete vždy ve spojení. Model také zaujme velkým a kontrastním displejem.

Mobilní telefon Aligator SENIOR A900 je vybaven velkým a přehledným displejem, díky kterému jsou všechny položky v menu skvěle čitelné. Díky zabudovanému krokoměru se můžete držet ve formě a s pomocí nabíjecího stojánku bude telefon vždy připraven k užívání. Telefon také dokáže určit polohu s přesností na metry díky GPS.

Intuitivní a lehký model A670 Senior splňuje všechny předpoklady pro příjemné a jednoduché ovládání, takže je jeho používání snadné i pro úplné začátečníky. Velká tlačítka pomohou třeba při psaní SMS.

1080 1080 aligator A670

Telefon Aligator SENIOR A321 má všechny potřebné funkce, které vám velmi ulehčí život. Nejen budík, kalkulačku a svítilnu, ale podporuje i hudební soubory a FM rádio. Výrazná, hmatem dobře rozlišitelná tlačítka, napomáhají v ovládání i osobám se sníženou pohyblivostí prstů. Základní paměť můžete rozšířit pomocí MicroSD karty.

1080 1080 aligator A321

Vybrané telefony zakoupíte v jedné z prodejen Mobil Pohotovosti, kde můžete navíc i stávající kousek prodat a získat tak lepší cenu nového modelu. Využít také můžete výhodnější cenu pojištění přístroje a dopravu zdarma od 500 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.