Domů » Články » MIZOO uvádí na český trh dvě praktické autonabíječky

MIZOO uvádí na český trh dvě praktické autonabíječky

Většina nových automobilů už dnes nabízí bezdrátové nabíjení pro mobilní telefony, přesto většina z nás stále pro dobíjení využívá klasických autonabíječek, které jsou nejen rychlejší, ale některé navíc mají dva nebo i tři porty, díky čemuž lze dobíjet i více zařízení najednou. V dnešním článku si představíme nové autonabíječky od značky MIZOO, které právě přicházejí na český trh.

Značku MIZOO můžete znát v souvislosti s jejich designovými kabely, které opravdu nezapadlou mezi standardní bílou a černou kabelovou nabídkou na našem trhu, a ani autonabíječky nezůstávají pozadu se svou nevšedností designu a funkce.

Prvním modelem je MIZOO CC-17. Kompaktní nabíječka v elegantním bílo-zlatém provedení nabízí dva klasické USB porty s podporu dobíjení 2,1A, ale k tomu navíc další port pro autonabíječku. Lze do ní tedy například vložit malou patici s dvěma USB porty, čímž získáte možnost dobíjet další dvě zařízení, celkem tedy čtyři (proud se bude v tomto případě dělit). Určitě nabíječku ocení ti, kdo mají autokamery, kdy její nabíjení mohou vložit do portu CC-17 a dále mají k dispozici další dva USB porty.

Druhým modelem je MIZOO CC-18 „cup“. Tato autonabíječka svým tvarem připomíná klasický hrnek. O praktičnosti zde není potřeba pochybovat. Dva USB porty a další dva porty pro autonabíječku nám dává možnost dobíjení až šesti zařízení. Navíc díky tvaru hrnku ho můžeme dát do držáku na nápoje, který má dnes naprostá většina automobilů. Ještě dvě zajímavé funkce CC-18 má – první je displej, který nám ukazuje napětí baterie, výstupní napětí, kterým dobíjíte zařízení a délku nabíjecího času v hodinách. Druhá funkce jsou tlačítka, kterým lze vypnout polovinu „hrnku“ a tím upřednostnit některé zařízení, aniž byste ho museli vytahovat z autonabječky. Přívodní kabel má cca 50 cm, takže lze „hrnek“ dát v automobilu na mnoho míst.

Nabíječky podporují proud 2,1A, mají ochranu proti přepětí a přehřátí. Koupit je můžete v prodejnách ElectroWorld nebo na e-shopu inboxes.shop.

Klady a zápory

  • Plusy CC-17: kompaktní tvar, podpora 2,1A na obou portech USB, další patice pro autonabíječku
  • Mínusy CC-17: bílá barva nemusí vyhovovat každému, tvar nemusí pasovat do každého tvaru interiéru
  • Plusy CC-18: možnost dobíjení až šesti zařízení, kontrolní displej, dva porty USB a dva pro autonabíječku, možnost přednostního nabíjení.
  • Mínusy CC-18: každý ve svém automobilu nemusí mít držák na nápoje a autonabíječku pak není kam umístit

Obě nabíječky jsou zajímavým technickým a především praktickým řešením pro všechny, kteří stále řeší málo portů pro nabíjení – ať už se jedná o automobil, dodávku, karavan nebo kamion. MIZOO tedy nezůstalo pozadu ve svých originálních a především funkčních modelech.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.