MIUI ROM s Androidem 4.1 k dispozici pro Galaxy Nexus a Nexus 7

Pokud jste příznivci neoficiálních verzí ROM, určitě jste už museli slyšet o modifikaci s názvem MIUI, která je mezi uživateli Androidu velice oblíbená. Autoři na vývoji intenzivně pracují a jejich poslední novinkou je uvolnění „Jelly Bean“ ROM pro Samsung Galaxy Nexus a tablet Nexus 7. Podle prvních reakcí je MIUI ROM s Androidem 4.1 stabilní a až na několik drobných bugů dobře použitelná (například se mohou objevovat chyby při spouštění některých aplikací).

   

Instalace ROM je velice jednoduchá. Z výše uvedených odkazů stačí stáhnout ROM samotnou a následně ji přesunout do vnitřní paměti zařízení. Poté proveďte restart a nabootujte do Recovery režimu, kde vytvořte zálohu. Nyní proveďte data + cache wipe. Prostřednictvím Recovery módu vyberte stažený ZIP soubor a naflashujte je. Na závěr upozorníme, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a server SmartMania.cz nenese žádnou odpovědnost za případné poškození zařízení.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku