Domů » Bleskovky » MIUI ROM s Androidem 4.1 k dispozici pro Galaxy Nexus a Nexus 7

MIUI ROM s Androidem 4.1 k dispozici pro Galaxy Nexus a Nexus 7

Pokud jste příznivci neoficiálních verzí ROM, určitě jste už museli slyšet o modifikaci s názvem MIUI, která je mezi uživateli Androidu velice oblíbená. Autoři na vývoji intenzivně pracují a jejich poslední novinkou je uvolnění „Jelly Bean“ ROM pro Samsung Galaxy Nexus a tablet Nexus 7. Podle prvních reakcí je MIUI ROM s Androidem 4.1 stabilní a až na několik drobných bugů dobře použitelná (například se mohou objevovat chyby při spouštění některých aplikací).

   

Instalace ROM je velice jednoduchá. Z výše uvedených odkazů stačí stáhnout ROM samotnou a následně ji přesunout do vnitřní paměti zařízení. Poté proveďte restart a nabootujte do Recovery režimu, kde vytvořte zálohu. Nyní proveďte data + cache wipe. Prostřednictvím Recovery módu vyberte stažený ZIP soubor a naflashujte je. Na závěr upozorníme, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a server SmartMania.cz nenese žádnou odpovědnost za případné poškození zařízení.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. ingbrzy (neregistrovaný)

    MIUIv4.1 je samozrejme dostupna aj v CZ a SK.. vdaka prekladatelom CZ „kynio“ a SK „ingbrzy, supersasho, UFO, kajak“

    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).