Microsoft zvýhodňuje Office 365. Ruší limit počtu počítačů a u Home edice přidává licenci navíc

Microsoft oznámil nové a výhodnější podmínky pro nové i stávající předplatitele služby Office 365. U verzí pro domácnosti či pro jednotlivce bylo možné podle dosavadních pravidel instalovat aplikace kancelářského balíku pouze na jeden počítač s Windows či macOS a na jeden tablet. Od letošního října bude tento limit zcela odstraněn, takže pokud střídáte více počítačů, postačí být přihlášen pod jedním účtem, a můžete si v rámci předplatného nainstalovat balík Office na každý z nich.

Výhodnější bude i předplatné Office 365 pro domácnosti, u kterého se zvyšuje počet licencí z pěti na šest. Šestý člen dostane stejné benefity jako platily pro stávající pětici, tedy licence na nejnovější verzi balíku Office na libovolný počet zařízení, 1 TB prostoru na OneDrive a 60 volných minut na Skype na pevné linky a mobily.

Nové výhody Office 365 budou platit od 2. října letošního roku, ceny předplatného zůstávají stávající.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. Axl (neregistrovaný)

    No jo, nejede to. A nepojede..

  2. PHiLiPZ (neregistrovaný)

    Bolo by fajn spomenut, ake su tie sucasne ceny.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel