Domů » Bleskovky » Microsoft za okamžik představí nové počítače Surface. Nalaďte si s námi tiskovou konferenci

Microsoft za okamžik představí nové počítače Surface. Nalaďte si s námi tiskovou konferenci

Na dnešní den má Microsoft naplánovanou tiskovou konferenci, na které odhalí nové přírůstky do počítačů rodiny Surface. Dočkáme se nejen upgradů stávajících modelů, ale také zbrusu nových zařízení. Akci, na které by se měl objevit i ředitel Microsoftu Satya Nadella, si můžete pustit přímo na stránkách Microsoftu, start je naplánován na 16:00 našeho času.

surface 2

Microsoft dnes s jistotou představí přímé nástupce Surface Pro 6 a Surface Laptopu 2 a také jejich nové deriváty – zbrusu nový Surface Pro s ARMovým čipsetem a také 15″ Surface Laptop. Hlavní hvězdou večera ale bude bezesporu skládací počítač Surface Pro X se dvěma displeji a novým operačním systémem Windows 10X.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).