Domů » Bleskovky » Klávesnice Word Flow od Microsoftu brzy dorazí i na iOS a další platformy

Klávesnice Word Flow od Microsoftu brzy dorazí i na iOS a další platformy

Předloni na vývojářské konferenci Build představil Microsoft softwarovou klávesnici Word Flow pro Windows Phone 8.1. Ta byla krátce v Guinessově knize rekordů zapsána jako nejrychlejší softwarová klávesnice světa, pak jí ovšem prvenství sebrala klávesnice Fleksy pro Android v rukách Brazilce Marcela Fernandese (více informací). I přesto je Word Flow rozhodně povedená klávesnice, a Microsoft si ji nechce schovávat pouze pro mobilní Windows.

  

Vybraní členové programu Insider obdrželi email, v němž Microsoft oznamuje, že se chystá rozšířit Word Flow i na další platformy, přičemž jako první se dočká systém iOS. Insideři dostanou klávesnici s předstihem k otestování, jedinou podmínkou je vlastnictví iPhone 5S, případně vyššího modelu. Pro vyjádření zájmu stačí Microsoftu zaslat email s předmětem “I want in!“ na adresu wordflow@microsoft.com. Lze očekávat, že po dokončení testování bude klávesnice Word Flow vypuštěna do App Store, a v budoucnu pravděpodobně i do obchodu Google Play.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
71 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments