Domů » Bleskovky » Microsoft vydal Hotmail aplikaci pro telefony s Androidem

Microsoft vydal Hotmail aplikaci pro telefony s Androidem

Microsoft vydal novou aplikaci Hotmail pro uživatele telefonů s Androidem, skrze kterou je možné pracovat s e-mailovou schránkou umístěnou na této službě. Program je v Marketu dostupný zcela zdarma, velikost je 6,1 MB a ke spuštění je vyžadován Android minimálně ve verzi 2.1. Aplikace není určena pro tablety s Androidem 3.x.

2011/HotmailAndroid.jpg

Vlastnosti Hotmail klienta pro Android
– podpora push notifikací (upozornění na nové zprávy)
– synchronizace kalendáře a kontaktů
– odesílání obrázků z telefonu prostřednictvím Hotmailu
– možnost používání několika Hotmail účtů najednou
– odesílání, příjem a prohlížení příloh

Za tip na bleskovku patří díky @ScottyCZE

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

17 komentářů

 1. Ted si jeste pockame na Gmail klienta pro Windows Phone 7 ;)

 2. Miroslav Havlíček

  Já myslel, že Android umí nativně Exchange, takže by na něm měl Hotmail bez problému fungovat i bez nějaké aplikace. Nebo tam jsou nějaká omezení?

 3. No ačkoliv by teoreticky díky podpoře activesync měl umět hotmail, tak praxe je taková, že neumí. Takže za mne – konečně!! aplikace se jeví výborná – ještě jsem nevyzkoušel sync kontaktů a kalendáře, bo jsem to dosud řešil složitým – outlook – google – android, ale minimálně e-mailový účet funguje svěle, včetně podpory více účtů zobrazených najednou (tzn. e-maily mohu vidět všechny bez nutnosti přepínat účty)

  • honzik (neregistrovaný)

   A co to má za problémy? Mě to funguje spolehlivě, synchronizuje mi to emaily, kontakty i kalendář. Skutečně nevidím důvod k této „nové“ aplikaci.

  • honzik (neregistrovaný): Jsme se tu rozepsal a je to pryč :-) No problém je jediný – prostě to vůbec nefunguje. Možná to bude specialita originálních ROMek od HTC, tam prostě nemáte šanci. A i originál exchange účet nastavíte jen jeden. Tohle se zdá jako opravdu vymazlená aplikace, všetně push notifikací, přehledem všech e-mailů napříč stránkami… zkrátka díky za ní.

  • vacan: za zmizelý komentář se omlouvám. Důvod jsem psal níže, poškodila se nám tabulka v DB :-(

  • vacan: No, na HTC DHD, Sensation a Flayer s origo ROMkou mám několik Exchange účtů včetně dvou hotmailů, a vše funguje včetně push notifikací, synchra kontaktů a kalendáře.

  • Kulík: To bude asi tím, že tam bude vyšší verze sense, či androidu. Do verze 2.2 – a příslušné verze Sense, to prostě nešlo. No a protože třeba takový Desire už novou verzi nedostal – tedy dostal, ale takovou ofiko – neofiko – tak všechny telefony s touto konfigurací mají smůlu – pokud jejich uživatelé nechtějí experimentovat s nějakými jinými romkami. Zeptám se kamaráda co má desire HD, jestli to tam už jde – když ho loni koupil, byl na tom stejně jako já – ale HDéčko aktualizaci dostalo…

  • vacan: No sklamem Ta u mna ani po aktualizacii na 2.3 nic., skusal som synchronizovat cez activesync DHD dokonca po prevedenom HR a ani tuk. Kamaratke na Sensation detto…

  • biscuit84: No vida – tak to jen ukazuje, že pro mnoho uživatelů je tato app opravdu užitečná. Jen by nemusela být tak nenažraná (datově) :(

  • vacan: Uz som si ju aj stiahol, som zvedavy, ako je to s tymi datami..

 4. honzik (neregistrovaný)

  Koukám, že tu ty komentáře nějak blbnou. Před čtvt hodinou tu byly 4 příspěvky, já pak jeden přidal a pořád tu vidím 4 (zmizel jeden od Vacana)….

  • Omlouváme se, poškodila se nám tabulka v databázi s komentáři od anonymních uživatelů, o které jsme přišli a řešíme obnovu ze zálohy.

  • janac,marek (neregistrovaný)

   Ja sa neviem teraz ani prihlasit ;)
   PS, ja len zo zvedavosti. Ide o MySQL alebo MS SQL?

  • janac,marek: To je divné, přihlášení by teď už mělo bez problémů fungovat. Co vám to přesně dělá, když se zkusíte přihlásit skrze homepage? Nejde ani login přímo ve fóru?

  • janac,marek (neregistrovaný)

   Jiří Hrma:
   Nejde mi kliknúť na tie políčka.
   No tak som to preveril. V IE to ide. Mám Firefox a Adblock. Ak vypnem adblock, tak tam ide kliknúť :)

  • janac,marek: Ano, to dělá AdBlock – psal jsem to už v předešlé diskuzi. Zkusíme na tom ale zapracovat, aby si AdBlock nemyslel, že ten loginform je reklama :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).