Domů » Bleskovky » Microsoft uvolnil klávesnici Word Flow pro iOS. Umí se obtočit kolem prstu

Microsoft uvolnil klávesnici Word Flow pro iOS. Umí se obtočit kolem prstu

Dlouze očekáváná klávesnice Word Flow od Microsoftu konečně přistála do obchodu App Store. I když se jmenuje stejně jako systémová klávesnice pro systém Windows Phone, respektive Windows 10 Mobile, je na iPhonu mnohem šikovnější.

wordflowkey

Stěžejní funkcí je totiž originální režim pro psaní jednou rukou, kdy se čtyři řady kláves ohnou k levému či pravému spodnímu rohu displeje tak, aby byly všechny klávesy snadno nahmatatelné jednou rukou. Word Flow dále nabízí možnost podbarvit si klávesy vlastním obrázkem, či psát tažením po písmenech.

Klávesnice je bohužel dostupná pouze pro americké uživatele, doufáme však v její brzké globální rozšíření. Podle prvních recenzí uživatelů se máme na co těšit.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Typický MS, všetko funguje lepšie na konkurenčnom OS ako na VLASTNOM – je mi z nich zle.

  • Jan (neregistrovaný)

   Ten pocit poznam.

  • Johny (neregistrovaný)

   Tato příšerná neergonomická a naprosto zbytečná klávesnice může zaujmout leda člověka, který nemá o UX a UI ani páru. Svět je plný trumpetů.

   • Johny (neregistrovaný)

    Ještě bych dodal, že na W10M je naprosto skvělá klávesnice, která umí samozřejmě i psaní jednou rukou. Jen někteří jedinci, kteří se v UX, UI a designu vůbec nevyznají to neví a ztrapňují se na diskuzích.

 2. pantonik (neregistrovaný)

  Touto klávesnicí píšu naL950xl a baví mě to.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).