Domů » Bleskovky » Microsoft uspořádá 3. října tiskovou konferenci: jakých novinek se dočkáme?

Microsoft uspořádá 3. října tiskovou konferenci: jakých novinek se dočkáme?

Společnost Microsoft oznámila datum své příští tiskové konference – uskuteční se 3. října v San Franciscu a bude celá věnována smíšené realitě. Tiskovou konferenci povede Alex Kipman, duchovní otec projektů Xbox Kinect a Hololens, tudíž se můžeme těšit na spoustu novinek z virtuálního a rozšířeného světa.

Smíšená realita bude jednou z velkých novinek podzimního Creators Updatu Windows 10, který vyjde 17. října. Ve stejný den se také začnou prodávat první náhlavní soupravy pro smíšenou realitu certifikovanou Microsoftem, tiskovou konferenci tak zřejmě redmonský gigant využije k „namlsání“ publika. První helmy pro smíšenou realitu začne prodávat Asus, Acer, HP, Dell a Lenovo.

Smíšená realita pro každý počítač: na podzim přijdou nové headsety pro Windows 10

Plánována je údajně i druhá generace Hololens s dedikovaným čipem pro umělou inteligenci, ta však není určená pro běžného spotřebitele a na říjnové tiskovce pro ni údajně nebude místo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

  1. Pochybujem hololens2 bol odložený. Caka sa vykonnejsie procesy?

  2. Všichni čekáme na ten bájný supertelefon „SURFACE Phone“

  3. Zase predstavia kopu noviniek, ktore nikdy nevydaju ? :)

    Každý si pamätá na toto [odkaz]

  4. 2017 už nepredstavia žiaden Surface

  5. Jestli se nemýlím, tak v Říjnu teda budou 2 tiskovky? Dříve jste tu měli postranní panel s datumy konferencí. Ten bych tu uvítal zpět, třeba ho brát i jako kalendář s přehledy událostí… Třeba dnes vyšlo Ios11, 20 zaří začátek prodej iphonu 8, 3 října konference atd.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).