Domů » Bleskovky » Microsoft nás včera zaplavil novým hardwarem: Podívejte se na záznam tiskové konference

Microsoft nás včera zaplavil novým hardwarem: Podívejte se na záznam tiskové konference

 

Včerejší tisková konference Microsoftu přinesla spoustu zajímavých mobilních novinek, přičemž všechny z nich by měly být dostupné ještě letos před Vánoci, alespoň za zahraničních trzích. Pokud jste nesledovali včerejší tiskovou konferenci v přímém přenosu, můžete si ji vychutnat ze záznamu na stránkách Microsoftu nebo přímo v následujícím videu.

Pokud vás zajímají pouze některé novinky, můžete se o nich přečíst v našich článcích nebo si jejich představení ve streamu „naladit“ v následujících časech:

V případě, že nemáte čas sledovat celou konferenci, můžete se podívat na následující pětiminutový záznam sestříhaný serverem Windows Central, v němž je k vidění představení všech novinek.

Microsoft's Windows 10 devices event in 5 minutes

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).