Domů » Články » Microsoft Surface je od října oficiálně dostupný na českém trhu. Znáte všechny členy této rodiny?

Microsoft Surface je od října oficiálně dostupný na českém trhu. Znáte všechny členy této rodiny?

Ve třetím čtvrtletí letošního roku se konečně i čeští zákazníci dočkali oficiální podpory produktové řady Surface od Microsoftu. Nabídka je skutečně bohatá, a to jak co se týče samotných zařízení, tak i jejich příslušenství, které uživatelé ocení nejen z praktického, ale také estetického hlediska díky dostupnosti v široké paletě atraktivních barev.

Hlavní charakteristikou zařízení Surface je jejich ohromná variabilita – ať už chcete pracovat nebo se bavit, a je jedno jestli v domácí pracovně, u kuchyňského stolu, na pohovce nebo třeba venku na lavičce, Surface vám vždy nabídne špičkovou dotykovou obrazovku, kvalitní kamery a mikrofony pro videokomunikaci, zvuk v kvalitě Dolby® Audio pro hudbu, filmy a seriály, a Windows se všemi známými a oblíbenými funkcemi, které jsou odladěny přímo pro daný hardware.

💻 Surface Mega Unboxing! Všechny počítače Microsoft Surface v jednom videu! | WRTECH [4K]

Surface Laptop Go je nejnovějším přírůstkem do skupiny produktů Surface. Svou hmotností spadá mezi nejlehčí notebooky celé řady, ale to nijak nejde na úkor výkonu, s nímž díky procesoru Intel Core 10. generace zvládnete všechny běžné každodenní činnosti. Surface Laptop Go na vás udělá dojem i výdrží baterie s možností rychlého nabíjení, designovým zpracováním s dotykovou 12,4“ obrazovkou a zjednodušeným přihlašováním přes Windows Hello pomocí otisku prstu.

Surface Laptop Go
Microsoft  Surface Laptop Go

Surface Go 2 je nejmenší a nejlehčí Surface s 10,5“ dotykovou obrazovkou, a jde o tablet, který lze vyklopením vestavěného stojánku a připojením klávesnice Type Cover proměnit v plnohodnotný malý notebook. Displej je zasazen do kvalitně zpracovaného kovového těla a podporuje pero Surface Pen. Díky němu si můžete jednoduše dělat vlastnoruční poznámky nebo třeba vytvořit umělecké dílo. Surface používá na kreslení i například autor populárních komiksů Opráski sčeskí historje. I Surface Go 2 podporuje funkci Windows Hello, díky které se můžete do Windows přihlašovat pomocí rozpoznávání obličeje bez nutnosti zadávat heslo.

Surface Go 2 Hero
Microsoft  Surface Go 2

Microsoft Surface Pro 7

Ať už se rozhodnete pracovat u stolu, na pohovce nebo v kuchyni, Surface Pro 7 je váš nekonečně adaptabilní parťák. Stačí se pohodlně usadit, vyklopit zabudovaný stojánek a dát průchod vlastní kreativitě s perem Surface Pen. Svůj pracovní prostor si navíc můžete široce přizpůsobit připojením vícero monitorů a příslušenství prostřednictvím doku Surface Dock 2.

Surface Pro 7
Microsoft  Surface Pro 7

Díky výkonu procesoru Intel Core 10. generace nemá Surface Pro 7 problém zvládnout žádné vaše každodenní úkoly – při jejich řešení oceníte rychlejší multitasking, vynikající parametry Wi-Fi a dlouhou výdrž baterie, stejně jako audiovizuální výkon pro chvíle, kdy si budete chtít oddychnout u nějaké zábavy. Surface Pro 7 si také můžete přizpůsobit vlastnímu vkusu třeba s klávesnicí Type Cover, perem Surface Pen, nebo myší Surface Arc Mouse, které jsou do dostupné v bohaté škále barev. 

Microsoft Surface Pro X

Pokud pracujete v cloudovém prostředí a svým způsobem v něm dokonce i žijete, pak byl Surface Pro X navržen přesně pro vás. Od ostatních počítačů řady Surface se ale liší tím, že čipsety Microsoft SQ 1 a Microsoft SQ 2 jsou na bázi technologie ARM. Surface Pro X tak v sobě kombinuje funkčnost mobilních aplikací s ultrarychlým a stabilním připojením LTE s výkonem Windows 10. Rychlý Outlook, Excel a Edge, vysoce kvalitní videochaty a streamování videa vám umožní udržet si produktivitu, šetřit čas a využívat bezpečné a konzistentní připojení prakticky kdekoli.

Surface Pro X
Microsoft Surface Pro X

Microsoft Surface Laptop 3

Řada Surface zahrnuje i tento klasický notebook s podporou funkce Windows Hello a pera Surface Pen. Kapacita jeho baterie zaručuje, že se můžete bavit nebo pracovat skoro celý den. Je tenký, lehký a vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, ale jeho hlavní ozdobou je špičková obrazovka o úhlopříčce 13,5 nebo 15 palců podle zvoleného modelu. Klávesnici a plochu k opření dlaní pokrývá luxusní materiál Alcantra, který je na dotyk velice příjemný. Notebook je k dispozici také v provedeních s kovovým povrchem.

Surface Laptop 3
Microsoft Surface Laptop 3

Microsoft Surface Book 3

Jedná se o nejvýkonnější přenosný Surface z celé produktové řady. Jeho majitel v něm získá univerzální notebook, výkonný tablet i mobilní pracovní stanici najednou. Celkem jej lze používat ve čtyřech různých režimech – notebook, tablet, studio a displej – díky čemuž z hlediska výkonu zvládne i ty nejnáročnější úkoly. Podle očekávání také Microsoft Surface Book 3 podporuje přihlašování přes Windows Hello pomocí obličeje a pero Surface Pen.

Microsoft Surface Studio 2

Toto technologicky netradičně koncipované zařízení je určeno především profesionálům z oblasti kreativního designu. Výkonná grafika, rychlý procesor a špičková 28“ obrazovka s bohatými možnostmi přizpůsobení umožňují realizaci i těch nesložitějších nápadů. U takto vyspělého zařízení nepřekvapí podpora Windows Hello, pera Surface Pen se 4096 úrovněmi tlaku a otočného ovladače Surface Dial.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.