Domů » Bleskovky » Microsoft Surface Earbuds: obrovské bezdrátové špuntíky s 8hodinovu výdrží

Microsoft Surface Earbuds: obrovské bezdrátové špuntíky s 8hodinovu výdrží

Microsoft včera nepředstavoval pouze počítače a mobilní telefon, ale přispěl i novými sluchátky Surface Earbuds. Oproti loňským Surface Headphones se nejedná o velká náhlavní sluchátka, ale o bezdrátové špuntíky do uší, které překvapí svým neobvyklým designem.

surface earbuds

Velké kruhy do uší

Každé z obou sluchátek zevnějšku reprezentuje poměrně velký kruh, který zároveň slouží jako ovládací prvek podporující gesta. Podporována jsou rozličná gesta napříč různými mobilními aplikacemi, např. pro Spotify. Druhou možností, jak sluchátka ovládat, je hlas, každé ze sluchátek totiž disponuje dvěma mikrofony. Podporovány jsou aplikace Office, do nichž lze přímo diktovat své aktuální nápady, popř. dokáží překládat v reálném čase mezi 60 světovými jazyky.

Introducing Microsoft Surface Earbuds

Sluchátka vydrží hrát až 8 hodin, s pomocí dobíjecí krabičky je možné výdrž „natáhnout“ až na 24 hodin. Sluchátka komunikují skrze Bluetooth 5.0 a podporují funkci rychlého párování – stačí otevřít krabičku a na blízkém počítači s Windows okamžitě vyskočí notifikace s nabídkou spojení.

Cena a dostupnost

Sluchátka Surface Earbuds mají být dostupná později v tomto roce za cenu 249 dolarů (asi 5 900 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments