Domů » Bleskovky » Microsoft Surface Earbuds: obrovské bezdrátové špuntíky s 8hodinovu výdrží

Microsoft Surface Earbuds: obrovské bezdrátové špuntíky s 8hodinovu výdrží

Microsoft včera nepředstavoval pouze počítače a mobilní telefon, ale přispěl i novými sluchátky Surface Earbuds. Oproti loňským Surface Headphones se nejedná o velká náhlavní sluchátka, ale o bezdrátové špuntíky do uší, které překvapí svým neobvyklým designem.

surface earbuds

Velké kruhy do uší

Každé z obou sluchátek zevnějšku reprezentuje poměrně velký kruh, který zároveň slouží jako ovládací prvek podporující gesta. Podporována jsou rozličná gesta napříč různými mobilními aplikacemi, např. pro Spotify. Druhou možností, jak sluchátka ovládat, je hlas, každé ze sluchátek totiž disponuje dvěma mikrofony. Podporovány jsou aplikace Office, do nichž lze přímo diktovat své aktuální nápady, popř. dokáží překládat v reálném čase mezi 60 světovými jazyky.

Introducing Microsoft Surface Earbuds

Sluchátka vydrží hrát až 8 hodin, s pomocí dobíjecí krabičky je možné výdrž „natáhnout“ až na 24 hodin. Sluchátka komunikují skrze Bluetooth 5.0 a podporují funkci rychlého párování – stačí otevřít krabičku a na blízkém počítači s Windows okamžitě vyskočí notifikace s nabídkou spojení.

Cena a dostupnost

Sluchátka Surface Earbuds mají být dostupná později v tomto roce za cenu 249 dolarů (asi 5 900 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. To zase bude takový průser :-D
  Už to zase vidím, gigantická latence, podprůměrný zvuk, otřesné mikrofony …. vítej další výrobce podprůměrných TWS.

  • A ty jsi je už zkoušel? Mám již 9 měsíců Surface HeadPhones a jsou to jedna z nejlepších sluchátek které jsem kdy měl a to staly skoro 11k. Je úžasné jak čeští BFU hned vědí že to bude stát za prd a to se to ještě ani neprodává.

   • Nejsou, je to odpad.
    Zvuk je podprůměrný, kvalita zpracování dejme tomu průměr, výdrž na baterie podprůměrná ve své kategorii.
    Je strašně vtipné, když si někdo někdo s nulovými zkušenostmi něco koupí a hned je to nejlepší produkt na světě, … protože, že jo … není blbec, který by si koupil něco jiného než to nejlepší … logika hadr.

    Jinak schválně až vyjdou, budu mít pravdu na 100% nebo jen 95%?

    Kvalita u sluchátek až na posledním místě :D

   • Právě jsi mě přesvědčil o své hlouposti a naprosté nezkušenosti v mém oboru. Možná jsi jen zarytý odpůrce MS, možná jen troll, tak či tak jsi úplně mimo s potenciálem přesvědčit možná tak sám sebe?

   • Tak jsme se pobavili nad argumentací „nojo hater“ místo „ale funguje to takto a takto“ … a jedeme dál.

 2. Náušnice z šedesátek se dostávají zase do módy?

 3. Ta cena je šílená. Za 6 tisíc máte dnes už služný telefon.. a ne jedny blbé sluchátka.

 4. Bohužel všichni naskakují na výrobu sluchátek, která se po „odchodu“ baterky vyhodí se vším, co obsahují …:-/

 5. To je opravdu neuvěřitelně hnusné. Něco jako tunely v uších.

 6. Tak já bych řešil v první řadě, jak budou hrát – jsou to přecejen pořád hlavně sluchátka. Toto je problém některých konkurenčních výrobků – sice vypadají lépe, ale hrají příšerně.

 7. Neviem aky budú mat zvuk. Ale dotikova plocha s podporou gest + mikrofóny na handsfree.. Pre mňa zatiaľ najlepšie riesenie sluchatiek ku smartfonu na nie len počúvanie hudby…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).