Domů » Bleskovky » Microsoft Surface Duo míří do Evropy. Které země se dočkají jako první?

Microsoft Surface Duo míří do Evropy. Které země se dočkají jako první?

Skládací zařízení Microsoft Surface Duo zatím seženete pouze ve Spojených státech, už brzy se však jeho dostupnost rozšíří do dalších světových zemí včetně několika evropských. Microsoft oznámil na svém blogu, že počínaje příštím rokem bude možné oficiálně zakoupit toto zařízení v Kanadě, ve Velké Británii, ve Francii a v Německu. Microsoft zatím neprozradil, kdy přesně začne Surface Duo v Evropě prodávat, hovoří pouze o začátku roku.

Surface Duo clanek

Surface Duo dostane nové optimalizované aplikace

Microsoft ve zprávě vyzdvihl multitaskingové schopnosti tohoto zařízení a představil novinku, která potěší uživatele TikToku. Vývojářské studio ByteDance optimalizovalo tuto aplikace přímo pro Surface Duo, aby bylo možné účelně využít obou obrazovek – na jedné lze sledovat videa, na druhé procházet hashtagy a profily.

surface duo 1

Microsoft má rovněž v plánu upravit pro Surface Duo svoji komunikační aplikaci Teams, nová verze však dorazí až v první polovině příštího roku.

surface duo 2

My pro vás v redakci aktuálně Surface Duo testujeme a již brzy se můžete těšit na velmi podrobnou recenzi, která bude svým rozsahem jednou z nejdelších v historii webu SMARTmania.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Tak šupšup. Už jsem na něj zvědav.

  • Zatím je to katastrofa. Nevyladěný sw a ani to moc nefunguje v rámci Microsoft ekosystému..

   • Hmm, tak tak to je na… O to mi hlavně jde. O provázanost ekosystému.

   • Skylark. A ty to odkiaľ vies

   • tomas: No predpokladam, ze Skylark umi cist a na zahranicnich webech je tolik informaci a testu.

   • Ano Tomáši, jak bylo řečeno. Mimo jiné jsem měl možnost si s ním trochu pohrát v Best Buy, a viděl jsem o tomto zařízení každé video na YouTube.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).