Domů » Bleskovky » Microsoft Surface 2 se má na podzim dočkat lehčího a tenčího nástupce

Microsoft Surface 2 se má na podzim dočkat lehčího a tenčího nástupce

Dodavatelé komponent občas neudrží jazyk za zuby a díky nim se dozvídáme s předstihem o detailech některých chystaných zařízení. Po zrušeném tabletu Surface Mini má Microsoft údajně v plánu na podzim představit 10,6“ tablet, patrně nástupce Surface 2. Jeho výroba se má rozběhnout již příští měsíc.

 
Zůstane systém Windows RT 8.1 naživu díky nástupci Surface 2? 

Datum představení je očekáváno na říjen, což dává smysl, vzhledem k ročnímu odstupu od představení zatím aktuální generace. Novinka má být tenčí a lehčí než loňský model, zřejmě se dočkáme podpory dotykového pera Surface Pen a předinstalovaného systému Windows RT 8.1. Ponese tablet jméno Surface 3 nebo se potvrdí dřívější spekulace a novinka se bude pyšnit označením Lumia?

  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. lerion (neregistrovaný)

    Proč by se měl jmenovat Surface 3, když už nyní mají Surface Pro 3? To, že má MS v pojmenování čas od času zmatek neznamená, že ho musí mít úplně vždy.

    • Sakra, ten tvůj styl psaní mi někoho připomíná. Týká se to MS, Tobě se to nelíbí… No asi ne, ten dotyčný prý odešel díkybohu nadobro :D

  2. Protoze Surface a Surface Pro jsou 2 ruzne rady a zatimco Surface Pro ma uz na trhu treti generaci, Surface ma zatim na trhu jen dvojku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).