Microsoft RM-1018 prošel certifikací FCC: Je to Lumia 530?

V certifikaci federální komunikační komise (FCC) bylo spatřeno nové zařízení s označením RM-1018 od společnosti Microsoft Mobile. Podle náčrtku se bezpochyby jedná o mobilní telefon, štítek FCC uvádí přítomnost karty SIM a paměťové karty microSD.

 

Je pravděpodobné, že se jedná o nástupce úspěšné Lumie 520, neboť telefon byl testován s baterií BL-5J o kapacitě 1 430 mAh, která byla použita v Lumiích 520 a 525. Na základě šířky štítku na obrázku spočítal server Windows Phone Daily, že by telefon měl být široký 59 milimetrů. Na štítku je rovněž uveden kód NAM, což naznačuje, že tento model je určen pro Severní Ameriku.

 

Další podrobnosti bohužel neznáme, dříve se spekulovalo, že Lumia 530 bude představena v letních měsících. Datum certifikace 3.7. naznačuje, že by Microsoft mohl jeho představení v létě stihnout. Zdali se dočká i cesty do Evropy, prozatím nevíme.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku