Domů » Bleskovky » Microsoft RM-1018 prošel certifikací FCC: Je to Lumia 530?

Microsoft RM-1018 prošel certifikací FCC: Je to Lumia 530?

V certifikaci federální komunikační komise (FCC) bylo spatřeno nové zařízení s označením RM-1018 od společnosti Microsoft Mobile. Podle náčrtku se bezpochyby jedná o mobilní telefon, štítek FCC uvádí přítomnost karty SIM a paměťové karty microSD.

 

Je pravděpodobné, že se jedná o nástupce úspěšné Lumie 520, neboť telefon byl testován s baterií BL-5J o kapacitě 1 430 mAh, která byla použita v Lumiích 520 a 525. Na základě šířky štítku na obrázku spočítal server Windows Phone Daily, že by telefon měl být široký 59 milimetrů. Na štítku je rovněž uveden kód NAM, což naznačuje, že tento model je určen pro Severní Ameriku.

 

Další podrobnosti bohužel neznáme, dříve se spekulovalo, že Lumia 530 bude představena v letních měsících. Datum certifikace 3.7. naznačuje, že by Microsoft mohl jeho představení v létě stihnout. Zdali se dočká i cesty do Evropy, prozatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Nechápu, proč se Microsoft tak šíleně snaží vydávat nové telefony v USA, kde po nich pomalu neštěkne ani pes, na rozdíl od Evropy, kde na ně čekají jako na spásu…

  • bigt: jsi to ti, mcezo?

  • lister0 (neregistrovaný)

   „Jsi to ti“??? V diskusích jsem nikoho za češtinu neprudil, ale tohle je tak otřesné, že jsem se z toho posadil. Jak tohle může někdo napsat? Vraťte se do zvláštní školy, protože tohle nenapíše ani člověk s dyslexií.

 2. ING (neregistrovaný)

  na stitku je oznacenie CE, nechapem preco ma telefon urceny pre USA europsky certifikat

  • borix (neregistrovaný)

   Označení shody mívají i výrobky určené pro americký trh, pokud splňují podmínky. Je to samozřejmě z důvodu, aby se mohly případně dodávat do evropy, ale také pro to, aby bylo deklarováno, že je možné je dovézt.

 3. Martin II (neregistrovaný)

  Podla mna, nastupcom Lumie 520 je Lumia 630. Podla informacii ktore som cital v minulosti tak Lumia 530 bude este menej vybaveny telefon oko Lumia 520/630.

 4. Kuba (neregistrovaný)

  Tak o 530 se psalo že to bude učiněný low-end s velkým L. Cena by měla být kolem 2000 Kč.

  • V tom znaceni by mel udelat MS trochu poradek, takhle se v tom uz nikdo nevyzna ale dela to vetsina vyrobcu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).