Domů » Bleskovky » Microsoft přebírá vládu nad Nokií i na webových stránkách

Microsoft přebírá vládu nad Nokií i na webových stránkách

Další část přechodu mobilní divize společnosti Nokia pod redmondská křídla se odehrává na síti. Microsoft spustil nové webové stránky, na nichž lze získat novinky ze světa jeho mobilní divize, informace a parametry všech aktuálně prodávaných telefonů Nokia od těch firmwarových, přes telefony Asha a rodinu Nokia X až po Lumie.

  

Kromě toho je zde k nalezení přehled veškerého příslušenství k těmto telefonům, doporučené aplikace a v neposlední řadě byla na tyto stránky přestěhována podpora telefonů Nokia. Pokud jste byli například zvyklí vyhledávat, zdali je již pro vaši Lumii připraven nový firmware, nově naleznete tyto informace na stránkách Microsoftu, a nikoliv na stránkách Nokie.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).