Sledujte nás na YouTube

Microsoft přebírá vládu nad Nokií i na webových stránkách

Další část přechodu mobilní divize společnosti Nokia pod redmondská křídla se odehrává na síti. Microsoft spustil nové webové stránky, na nichž lze získat novinky ze světa jeho mobilní divize, informace a parametry všech aktuálně prodávaných telefonů Nokia od těch firmwarových, přes telefony Asha a rodinu Nokia X až po Lumie.

  

Kromě toho je zde k nalezení přehled veškerého příslušenství k těmto telefonům, doporučené aplikace a v neposlední řadě byla na tyto stránky přestěhována podpora telefonů Nokia. Pokud jste byli například zvyklí vyhledávat, zdali je již pro vaši Lumii připraven nový firmware, nově naleznete tyto informace na stránkách Microsoftu, a nikoliv na stránkách Nokie.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *