Domů » Bleskovky » Microsoft potvrzuje: letos přijdou dvě velké aktualizace Windows 10

Microsoft potvrzuje: letos přijdou dvě velké aktualizace Windows 10

Letos v dubnu povýší systém Windows 10 na novou verzi, která má být podle Microsoftu určena zejména tvůrcům jakéhokoliv obsahu. Update, který má být svým rozsahem velký podobně jako loňská výroční aktualizace, navíc nebude v letošním roce jediný.

windows-10-release-cycle

Microsoft v rámci konferenci Ignite v Austrálii potvrdil, že na konci letošního roku dorazí ještě jeden velký, zatím nepojmenovaný update. Očekáváme, že přinese nedávno odhalené funkce jako univerzální shell, inovované prostředí NEON a také funkci Moji lidé, kterou Microsoft nestihl implementovat do Creators updatu.

Project NEON: takto má vypadat nový vzhled Windows 10 (screenshoty)

Více informací se o (pod)zimním updatu zřejmě dozvíme v květnu na vývojářské konferenci Build.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Další článek o této aktualizaci a opět stejná chyba. Creators není to stejné jako creative. Použít spojení „pro kreativně smýšlející lidi“ je nesmysl. Lidé, kteří na počítači něco tvoří nemusí být automaticky kreativně smýšlející :-)

  2. @Mihael Dobrý postreh.

  3. Akurát som to išiel napísať. Mihael ma pravdepodobne pravdu.

  4. uz som to pisal v tomto clanku – bohuzial pan karasek do komentarov nechodi – len ich sem tam premaže

    [odkaz]

  5. Jakub Karásek

    Díky za vaše komentáře, upravil jsem znění textu na „update pro tvůrce“, byť novinky jako 3D malování a širší podpora pro dotyková pera se na kreativce skutečně hodí. Hezký den všem

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).