Domů » Bleskovky » Microsoft odstraňuje název Bing ze svých aplikací pro Windows Phone

Microsoft odstraňuje název Bing ze svých aplikací pro Windows Phone

Na dnešek Microsoft připravil aktualizaci všech svých aplikací pro Windows Phone. Novinky nejsou nikterak zásadní, jedná se spíše o klasické opravy bugů, největší změna se odehrává v jejich názvu. Z nich se vytratilo slovo Bing, takže se například Počasí Bing nyní jmenuje pouze Počasí.

 

Jelikož v české verzi systému jménu Bing předcházelo jméno aplikace, zůstane řazení aplikací v seznamu aplikací stejné. Kdo ale používá systém v angličtině, již nenajde tyto aplikace souhrnně pod písmenem B. Odstraní v budoucnu Microsoft i slovo Nokia u aplikací od finského výrobce, kterých je ve Windows Store více než dvacet? Aktualizované aplikace si můžete stáhnout ze Store na svém telefonu nebo z následujících odkazů.

Odkaz na WP katalog Odkaz na WP katalog Odkaz na WP katalog
Zprávy                               Sport                                Finance

Odkaz na WP katalog Odkaz na WP katalog Odkaz na WP katalog
Počasí                             Cestování                      Gurmánský svět

Odkaz na WP katalog
Zdraví a Fitness

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. Spíš by mě zajímalo, proč označení „Bing“ odstraňují…Vždyť takhle nedělají ani reklamu pro svůj vyhledávač. Napadá mě snad jen to, že plánují ukončit fungování Bingu. Ale to se mi nezdá moc pravděpodobné. Nebo jsem něco přehlédl?

  2. Kdyby raději přidaly do Zpráv české zdroje… To je vážně ostuda…

  3. Vyhledal jsem dnes nové aktualizace a aktulizoval všechny aplikace co od MS používám. Po upgradu jsem spustil například počasí a první co vidím je Počasí Bing, ta co je ? :-)

  4. Jako by to autor tušil, Nokia Play to dnes přejmenovaná na Play to :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).