Domů » Bleskovky » Microsoft Mercury: Podívejte se na rendery zrušeného tabletu

Microsoft Mercury: Podívejte se na rendery zrušeného tabletu

Microsoft po převzetí mobilní divize Nokie stopl vývoj mnoha produktů, například smartphone McLaren s podporou ovládání bezdotykovými gesty (více informací) či chytré hodinky Moonraker (více informací). Další produkt Microsoftu, který nespatří světlo světa, je tablet dříve vyvíjený pod kódovým označením Mercury. Jeho render nyní zveřejnil @evleaks.

Zařízení svým vzhledem evidentně nepatří do řady Surface, podobu spíše hledejme v rodině Lumií. Podle velikosti postranních tlačítek se zřejmě jednalo o tablet s malou úhlopříčkou displeje, specifikace tabletu však @evleaks neodhalil. Spekuluje se, že stejně jako Nokii Lumii 2520 jej měl pohánět operační systém Windows RT. Microsoft v loňském roce stopl i produkci hotového tabletu Surface Mini.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments