Domů » Bleskovky » Microsoft rozdává k Lumii 950 XL Display Dock zdarma: Zatím pouze v Německu a Velké Británii

Microsoft rozdává k Lumii 950 XL Display Dock zdarma: Zatím pouze v Německu a Velké Británii

Už příští měsíc mají přijít na vybrané trhy nedávnou představené Lumie, v některých zemích je dokonce možné již nyní si nové vlajkové lodě předobjednat na oficiálním webovém obchodě Microsoftu. Pro podpoření prodejů spustil Microsoft časově omezenou promo akci, při níž rozdává k větší Lumii 950 XL zdarma stanici Display Dock pro používání adaptivního prostředí Continuum.

  

Zájemci z Německa a Velké Británie obdrží se zakoupením Lumie 950 XL zvláštní kupón, za nějž pak dostanou Display Dock zcela zdarma. Podmínkou je objednání větší z Lumií v období mezi 20. listopadem 2015 a 31. lednem 2016. V případě zájmu o používání režimu Continuum tak paradoxně vychází levněji Lumia 950 XL, neboť je podle německých cen o 100 EUR dražší než její menší sestra, zatímco Display Dock stojí samostatně 109 EUR (asi 3 tisíce korun).

Je možné, Microsoft stejnou akci spustí i v České republice, jakmile se nové Lumie objeví v nabídce webového obchodu. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments