Domů » Bleskovky » Lumia 950 v elegantních šatech: Podívejte se, jak vypadá v koženém krytu Mozo (video)

Lumia 950 v elegantních šatech: Podívejte se, jak vypadá v koženém krytu Mozo (video)

Nové vlajkové Lumie od Microsoftu vypadají poněkud obyčejně, a leckdo by mohl mít problém rozeznat je od výrazně levnějších smartphonů redmondské značky. Hlavním důvodem je konstrukce tvořená plastovou vaničkou, tu však lze sejmout a nahradit lépe vypadajícím krytem. Pro tyto účely představil Microsoft program „Designed for Microsoft Lumia“, do něhož se mohou přihlásit výrobci mobilního příslušenství a vyrobit vlastní kryty s oficiálním požehnáním Microsoftu.

  

Jedním z prvních výrobců krytů je společnost Mozo, která krátce po představení nových Lumií přispěchala s vlastními kryty s koženými zády (více informací). Po sérii hezky vypadajících oficiálních renderů z minulého měsíce se nyní můžeme podívat na reálný pohled na kožený kryt pro Lumii 950.

Autor videa DFalcon304 v něm oceňuje prémiový vzhled a kvalitu kůže, která se však nevyrovná těm nejkvalitnějším koženým výrobkům, například peněženkám. Materiál je ale drsnější než hladký plast, díky čemuž by se mělo minimalizovat riziko vypadnutí telefonu z ruky.

Rámečky obepínající telefon jsou pouze plastové, a použitá tlačítka nejsou tak kvalitní jako ta u originálního krytu. Tento konkrétní na Lumii 950 či 950 XL lze zakoupit na stránkách Mozo Accessoroies za 48,5 EUR (asi 1 300 korun), vyšší cena je v tomto případě opodstatněna integrovanou cívkou pro bezdrátové nabíjení a NFC čipem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
41 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments