Domů » Bleskovky » Microsoft: Lumia 532 je připravena na Windows 10

Microsoft: Lumia 532 je připravena na Windows 10

Internetové vyhledávače zřejmě prozrazují více, než Microsoft původně zamýšlel. Pokud do Google nebo Bingu zadáte jméno nedávno představené Lumie 532, jeden z odkazů vede přímo na stránky Microsoftu, přičemž v popisku stojí sdělení „Windows 10 ready“. Na samotných stránkách ale tato informace uvedena není. 

  

Tato krátká větička potvrzuje hned dvě skutečnosti – příští verze mobilního operačního systému Microsoftu ponese jméno Windows 10 a dostanou ji i ta nejlevnější zařízení. Nepotvrzují se tak spekulace, že nová verze systému se bude jmenovat Windows Mobile 10, naopak se potvrzují dřívější informace, že „desítek“ se snad dočkají všechny telefony s Windows Phone 8.1. Oficiální potvrzení snad dostaneme již zítra na tiskové konferenci Microsoftu, která začíná v 18:00.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
51 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments