Domů » Bleskovky » Microsoft letos představí jedno zařízení řady Surface, zbytek příští rok

Microsoft letos představí jedno zařízení řady Surface, zbytek příští rok

Řada Surface od Microsoftu se hezky rozrůstá. Původně se jednalo o interaktivní konferenční stůl, poté přibyl tablet s klávesnicí, notebook a také prezentační displej Surface Hub. Rodinu zařízení Surface by měl navíc rozšířit i nový smartphone, a podle serveru Digitimes přibyde i moderní a elegantní all-in-one počítač pro obývací pokoj.

Surface-Microsoft-logo

Zařízení Surface jsou vyvíjena v Redmondu v budově Microsoftu číslo 88. Z ní má pocházet následující obrázek, který naznačuje, že letos přijde minimálně jedno zařízení řady Surface, a příští rok jej budou následovat minimálně další tři.

Je dost možné, že letos přijde právě zmíněný domácí počítač, který má mít údajně premiéru ve třetím kvartále. Nová řada tabletů Surface (Pro) a Surface Booku nejspíše přijde až v příštím roce, neboť se čeká na procesory Kaby Lake od Intelu, vyrobené 14nm procesem. Netipovali bychom ani bájný Surface Phone, který má být představen až s další velkou aktualizací Windows 10 Mobile na jaře příštího roku. Spekuluje se také, že do řady Surface „spadne“ i příští generace náramku Microsoft Band.

Surface Band 3 Prototype?

Jeho podobu možná před nedávnem odhalil sám Panos Panay, když na chvíli před kamerou vyhrnul rukáv, pod nímž ukrýval Microsoft Band s bílým řemínkem. Tato barevná kombinace však zatím běžně v prodeji není. Panay si chybu rychle uvědomil, a následně náramek schoval. Je však možné, že se nejedná o Band 3, ale pouze o prototyp, nebo dokonce o zvláštní barevnou variantu aktuálního modelu.

Kdybyste si měli vybrat jedno zařízení řady Surface, které bude přestavené v letošním roce, které by to bylo?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
26 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments