Sledujte nás na YouTube

Smršť novinek od Microsoftu: Sledujte online tiskovou konferenci z New Yorku

Dnešek je pro Microsoft velkým dnem. Má totiž představit řadu klíčových produktů s operačním systémem Windows 10 (Mobile). Dočkáme se nových Lumií 950, 950 XL, objevit by se měla také levnější Lumia 550, Surface Pro 4 s displejem bez rámečku (více informací), chytrý náramek Band 2 či NFC klíčenka Valora. Kromě toho by na konferenci měli vystoupit i zástupci společnosti Google, kteří mají představit vlastní aplikace pro novou verzi operačního systému od Microsoftu.

Tisková konference Microsoftu se koná v New Yorku a začne v 16:00 našeho času. Online video přenos budete moci sledovat na této stránce. Na SMARTmanii pro vás chystáme podrobné zpravodajství a sérií článků, ve kterých vám jednotlivé novinky představíme, tak nás nezapomeňte sledovat.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

7 komentářů

 1. Mr. Arakin (neregistrovaný)

  Těším se…

  • uni (neregistrovaný)

   Snad aspoň něco z toho bude určeno i pro náš trh;-)

  • htcjirka (neregistrovaný)

   Arakine těšit by jsi se měl, neříkal jsi, že po 950/950XL je šlus?Všechny tvé zaručené předpovědi šly do kytek a byla to jen lež a výmysly, prý známí v Microsoftu :-D

  • imperator (neregistrovaný)

   njn upratovacka v microsoftu mala oslavu 59. narodenin… tak si troska s arakinom vypili a prezradila mu tajne informacie

 2. matkal (neregistrovaný)

  Komentovaná tiskovka online s chatem na myLUMIA.cz

 3. l0lz (neregistrovaný)

  Pekne, panos hovori o novych lumiach

 4. l0lz (neregistrovaný)

  tak chvala bohu neprišlo to čoho som sa obaval, a ramčeky su stale normalne :D len oniečo tenšie :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *