Domů » Bleskovky » Smršť novinek od Microsoftu: Sledujte online tiskovou konferenci z New Yorku

Smršť novinek od Microsoftu: Sledujte online tiskovou konferenci z New Yorku

Dnešek je pro Microsoft velkým dnem. Má totiž představit řadu klíčových produktů s operačním systémem Windows 10 (Mobile). Dočkáme se nových Lumií 950, 950 XL, objevit by se měla také levnější Lumia 550, Surface Pro 4 s displejem bez rámečku (více informací), chytrý náramek Band 2 či NFC klíčenka Valora. Kromě toho by na konferenci měli vystoupit i zástupci společnosti Google, kteří mají představit vlastní aplikace pro novou verzi operačního systému od Microsoftu.

Tisková konference Microsoftu se koná v New Yorku a začne v 16:00 našeho času. Online video přenos budete moci sledovat na této stránce. Na SMARTmanii pro vás chystáme podrobné zpravodajství a sérií článků, ve kterých vám jednotlivé novinky představíme, tak nás nezapomeňte sledovat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Mr. Arakin (neregistrovaný)

  Těším se…

  • Snad aspoň něco z toho bude určeno i pro náš trh;-)

  • Arakine těšit by jsi se měl, neříkal jsi, že po 950/950XL je šlus?Všechny tvé zaručené předpovědi šly do kytek a byla to jen lež a výmysly, prý známí v Microsoftu :-D

  • njn upratovacka v microsoftu mala oslavu 59. narodenin… tak si troska s arakinom vypili a prezradila mu tajne informacie

 2. Komentovaná tiskovka online s chatem na myLUMIA.cz

 3. Pekne, panos hovori o novych lumiach

 4. tak chvala bohu neprišlo to čoho som sa obaval, a ramčeky su stale normalne :D len oniečo tenšie :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).