Domů » Bleskovky » Microsoft chce vylepšovat Continuum: Vyvoleným Insiderům pošle Lumii 950 (XL) a Display Dock

Microsoft chce vylepšovat Continuum: Vyvoleným Insiderům pošle Lumii 950 (XL) a Display Dock

Microsoft před nedávnem vyčlenil z programu Insider obzvláště aktivní jedince a vytvořil z nich zvláštní skupinu, která bude mít na svědomí nejen testování nehotového softwaru, ale také hardwaru. První členové již obdrželi dopis, v němž Microsoft žádá o zasílání zpětné vazby při používání režimu Continuum; pro tyto účely vybraným Insiderům zašle Lumii 950 nebo 950 XL, Display Dock a bezdrátovou nabíječku.

  

Insiderům stačí na dopis odpovědět a zaslat jméno, poštovní adresu a několik řádek o tom, jak Continuum vnímají a jak by jej popsali příteli. Balíček s hardwarem pak dorazí do 14 dní od odeslání odpovědi. Microsoft má v plánu Continuum neustále vylepšovat, dokonce si pohrává s myšlenkou, že by bylo možné tímto způsobem používat standardní desktopové aplikace. Jaké jsou naše zkušenosti z režimu Continuum, se můžete dočíst v nedávné recenzi.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments