Domů » Bleskovky » Microsoft i Google mají v App Store více aplikací než Apple

Microsoft i Google mají v App Store více aplikací než Apple

V Redmondu letos pořádně šlápli do rozšiřování vlastních aplikací a služeb pro konkurenční platformy, což se projevilo ve všech obchodech aplikací velké trojky. Server Venture Beat se podíval na to, kolik aplikací mají Microsoft, Google a Apple ve vlastních obchodech a v obchodech svých konkurentů.

  

Výsledky nepřekvapují, zatímco Microsoft nabízí pořádnou aplikační základnu pro všechny tři platformy, Apple si hraje na vlastním písečku a své konkurenty zcela opomíjí. V jeho vlastním App Store má dokonce více aplikací jak Google, tak Microsoft. V Play Store vládne Google, ve Windows Phone Store Microsoft, ovšem zatímco redmonští nabízí pro Android 45 aplikací, ve WP Store se Google drží při zemi s jednou aplikací pro vyhledávání. Uvidíme, zda Google v příštím roce situaci přehodnotí poté, co dojde ke sloučení všech obchodů Microsoftu do jednoho.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peete
Uživatel
Peete
Offline

Množství neurčuje kvalitu aplikací ani samotného os. A podle mého je na tom pořád nejlépe Apple, potom Android, BB10 a pak ten zbytek jako je Symbian a spol… Omlouvam se popř. některým členům, co místo žil mají naběhlé párky. PS: jsem v každodenním styku se vším kromě iOS.

xixao (neregistrovaný)
Anonym
xixao (neregistrovaný)
Offline

No vidis a ja si myslim ze Apple z tech vsech prave stoji nejvic za prd.

lerion (neregistrovaný)
Anonym
lerion (neregistrovaný)
Offline

Peete, opět jsi ze sebe udělal hlupáka. Toto není článek o Windows Store, ani o Google Plány…

Přečti si ho div, než začneš komentovat…

Peete
Uživatel
Peete
Offline

Ok moje chyba, ale nadávky si nech třeba pro příbuzné ju ;-) a když už jsme u toho, tak mě těší, že jsem ho ze sebe jen udělal a odpověděl jsi mi na to, že stále vedeš :-)

marek1
Uživatel
marek1
Offline

Peete: vždyť o kvalitě aplikací nebo os toto vlákno není. Jsi mimo, a v tom vedení jsi v tomto vlákno ty. Pro min, ale zasloužil jsi to.

lerion (neregistrovaný)
Anonym
lerion (neregistrovaný)
Offline

Peete: Vidíš nadávky někde, kde žádné nejsou…

jarpo
Anonym
jarpo
Offline

MAREK1: S toho si nic nerob. Potreboval ako obvykle napisat prispevok, kde by trosku potopil MS.

Hapy (neregistrovaný)
Anonym
Hapy (neregistrovaný)
Offline

A hele ta apka od Googlu je i ve Windows Storu. :D