Domů » Bleskovky » Microsoft dnes odhalí další kapitolu Windows 10: Překvapí nás i novým hardwarem?

Microsoft dnes odhalí další kapitolu Windows 10: Překvapí nás i novým hardwarem?

V 18:00 začne tisková konference společnosti Microsoft, jejíž hlavním tématem budou spotřebitelské novinky připravované systému Windows 10. Preview by mělo být obohaceno o spoustu funkcí, z nichž musíme vyzdvihnout zejména hybridní prostředí Continuum, personální asistenku Cortanu nebo společný obchod aplikací pro počítače, tablety a mobilní telefony.

 

Událost se má také točit kolem hraní počítačových her, dokonce se objevily spekulace, že Microsoft představí vlastní náhlavní soupravu pro virtuální realitu. Nás ale především zajímají mobilní zařízení. Dnes bychom měli dostat první ochutnávku nové verze operačního systému Winodws 10 pro mobilní telefony a tablety, objevit by se mohl i nový kancelářský balík Office pro tato zařízení.

  

V neposlední řadě doufáme, že se potvrdí spekulace o chystaném komunikátoru s hardwarovou klávesnicí, který by mohl oživit zatuchlé vody obdélníkových placek. Tisková konference začíná v 18 hodin, streamována bude živě na této stránce. Po skončení vám přineseme přehledný článek o představených novinkách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments