Domů » Bleskovky » Microsoft bude k Lumii 950 XL rozdávat zdarma Display Dock i v ČR

Microsoft bude k Lumii 950 XL rozdávat zdarma Display Dock i v ČR

Zanedlouho se v České republice začnou prodávat nové vlajkové smartphony Microsoft Lumia 950 a 950 XL, přičemž již nyní je možné si tyto dva telefony předobjednat na oficiálním českém webovém obchodě Microsoftu. Stejně jako v několika ostatních zemích pro nás redmodnský gigant připravil speciální akci, při níž je možné získat při pořízení Lumie 950 XL zdarma krabičku Display Dock.

  

Toto příslušenství, které je určeno pro využívání hybridního prostředí Continuum na externím displeji, bude samostatně stát 2 999 korun. Pokud o jeho zakoupení uvažujete, vyplatí se paradoxně zakoupit dražší Lumii za 18 999 korun a získat Dock zdarma, než zakoupit za 16 499 korun menší Lumii 950 a za Dock si další tři tisíce připlatit. Microsoft sice u popisu Lumie 950 XL uvádí, že se akce týká obou modelů, podrobné podmínky akce však zmiňují pouze větší model, a ani u samotného popisu Lumie 950 není o speciální nabídce zmínka.

  

Display Dock nedostanou zdarma automaticky všichni. Podmínkou je zakoupit mezi 20. listopadem 2015 a 31. lednem 2016 u autorizovaných prodejců v České republice Lumii 950 XL, a do druhého zmíněného data si vytvořit účet u Microsoftu. Při splnění těchto podmínek obdrží kupující v aplikaci Lumia Offers App speciální kód, který pak může uplatnit do 29. února 2016. Display Dock by pak měl přijít 8 až 10 týdnů od objednání, akce ovšem platí pouze do vyprodání zásob.

Microsoft Display Dock rozšíří připojený smartphone o tři USB 2.0, DisplayPort a HDMI. Nejedná se však o obyčejný rozbočovač, podle posledních informací jej dokonce pohání vlastní firmware, který bude možné skrze aplikaci Gadgets aktualizovat, například pro podporu budoucího hardwaru. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments