Domů » Bleskovky » Microsoft chce vaše poznámky: Vydal nástroj na migraci dat z Evernote do OneNote

Microsoft chce vaše poznámky: Vydal nástroj na migraci dat z Evernote do OneNote

Technologické firmy ve světě smartphonů neustále svádějí velký boj o uživatele a snaží se poskytovat stejné portfolio služeb jako jejich konkurenti. Čas od času dokonce vydávají nástroje, které dokáží převést obsah z konkurenční aplikace do své vlastní, a to vše prakticky na jedno kliknutí. Mezi ně se řadí i nový nástroj od Microsoftu, který loví potencionální uživatele vlastního „poznámkovníku“ OneDrive ve vodách konkurenčního Evernote.

Making the move to OneNote from Evernote​​

Aplikace se jmenuje OneNote Importer Tool, a prozatím je k dispozici pouze pro Windows, byť má v následujících měsících přijít i na OS X. Aplikace se nenachází ve Windows Store, stáhnout si ji můžete na těchto stránkách. A proč vůbec z Evernote na OneNote přecházet? Microsoft uvádí následující argumenty, podle nichž spousta funkcí v Evernote vyžaduje poplatek, zatímco OneNote je kompletně zdarma.

evernote

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments