Domů » Bleskovky » Microsoft bude mazat mrtvé účty. Stačí se dva roky nepřihlásit

Microsoft bude mazat mrtvé účty. Stačí se dva roky nepřihlásit

Máte u Microsoftu založený účet a už delší dobu jste se k němu nepřihlásili? Pokud jej budete chtít udržet naživu, bude nutné se na něj alespoň jednou za dva roky podívat, jinak vám jej v Redmondu nekompromisně smažou.


Toto pravidlo se objevilo v aktualizovaných podmínkách služby, které vzejdou v platnost 30. srpna letošního roku. Pokud se více jak dva roky ke svému Microsoft účtu nepřihlásíte, bude smazán bez jakéhokoliv předchozího varování. Výjimkou jsou pouze účty, k nimž je navázáno předplatné některých služeb společnosti Microsoft, např. Office 365, nebo pokud na něm zůstane nevyčerpaný kredit.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    Je velice nejasná pasáž jak budou zahrnuty účty které sloužily jen a pouze k zaregistrování zakoule licence MS Office.

  2. Jirka1or (neregistrovaný)

    K čemu potřebuji účet Mikrosoftu ?

    Nevím k čemu .

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *