Cena:

Lumia 535 dostává aktualizaci: Měla by opravit citlivost dotykového displeje (aktualizováno)

Aktualizováno 6. března, 9:20

Microsoft vydal aktualizaci operačního systému a firmwaru pro telefon Lumia 535. Aktuální verze systému nese číslovku 14234, firmware 15053. Toto kombo by nemělo obsahovat žádné nové funkce (nejedná se o balíček GDR2), ale mělo by opravit problémy s vyhodnocováním dotyků displeje. Vypouštění probíhá postupně v závislosti na zemi původu a operátorovi, česká distribuce dle stránek Microsoftu zatím aktualizaci nedostala. Ručně si dostupnost aktualizace ověříte v nastavení – aktualizace systému – zkontrolovat aktualizace

 

Původní článek: Microsoft brzy vydá další softwarovou opravu displeje Lumie 535

Lumia 535 nabízí hodně muziky za rozumný peníz, v naší nedávné recenzi jsme jí nicméně vytknuli špatné vyhodnocování dotyků displeje, kterými zdaleka netrpěl pouze náš testovaný kus, ale stěžují si na něj majitelé tohoto telefonu z celého světa.

  

Microsoft sice již vydal jednu opravnou aktualizaci, tak však chybu stále zcela neodstranila a problém přetrvává. Podle vyjádření zaměstnance Microsoftu na síti Yammer se má v nejbližších dnech objevit další OTA aktualizace pro tento model s číslovkou 14234, která má výše zmíněný problém vyřešit. 

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.