Domů » Bleskovky » Microsoft Band 3 měly pohánět Windows 10, nakonec nemusí přijít vůbec

Microsoft Band 3 měly pohánět Windows 10, nakonec nemusí přijít vůbec

Letošní rok nebude po hardwarové stránce v Microsoftu příliš silný, vlastně jsme se dočkali pouze Lumie 650 a do konce roku by měl přijít ještě nový all-in-one počítač Surface. Další produkty řady Surface by měly přijít až v příštím roce. A co nová generace náramku Microsoft Band?

band2-fb2

Podle informací analytičky Mary Jo Foley ze serveru ZDNet v Redmondu usilovně pracovali na tom, aby příští generaci náramku poháněl systém Windows 10. To ostatně dává smysl, neboť desítky mají být systémem pro všechny druhy zařízení a dokáží běžet i na slabých zařízeních internetu věcí. Dostat je na náramek, se ale zřejmě nesetkalo s úspěchem, neboť tým, který měl tuto věc na starosti, byl údajně před několika týdny rozpuštěn.

Zatím není jasné, zda Microsoft Band 3 dorazí s novým „hloupým“ firmwarem, nebo se jej nedočkáme vůbec; minimálně letos nepřijde určitě. Microsoft nicméně bude podle svého mluvčího nadále inovovat vlastní platformu Microsoft Health, která je otevřena všem partnerům, stejně tak hodlá pokračovat v prodejích aktuálního Bandu 2.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments