Domů » Bleskovky » Microsoft potvrdil příchod druhé generace náramku Band

Microsoft potvrdil příchod druhé generace náramku Band

Na konci května přišel německý server WinFuture.de se zprávou, že v Microsoftu chystají nástupce náramku Band; v týdnu tuto informaci potvrdil sám provozní ředitel Microsoftu Kevin Turner v rámci konference pro partnery. V Redmondu na náramku aktuálně pracují, o datu představení však nepadlo ani slovo, WinFuture.de tvrdí, že se tak stane ještě letos.

  

První generace náramku Band byla nejprve dostupná pouze na území Spojených států, poté Band expandoval do Velké Británie. Microsoft si tímto výrobkem chtěl vyzkoušet zájem uživatelů, což se zřejmě osvědčilo a přesvědčilo Microsoft k vývoji druhé generace. Doufáme, že se poučí se z chyb původního modelu (můžete si o nich přečíst v naší recenzi), a že rozšíří dostupnost do více zemí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. mne by kludne stacil naramok bez displeja… ovladal by som to cez telefon. naramok by tak bol lahsi, lacnejsi, mensi, menej nachylny na poskodenie…..

  • A byl by také podstatně méně použitelný.

  • Lister0 (neregistrovaný)

   A taky by mnohem více vydržel na baterku.

  • já teda nevím jak moc sportuješ a jaký sport, ale…. Pokud chce někdo používat náramek k efektivními cvičení, potřebuje sledovat svou srdeční aktivitu. Spalování tuků, nárůst svalstva a nebo fyzická zdatnost potřebují ke zlepšení určitou tepovou frekvenci. Například nemá smysl aby tlustší člověk dřel pro zhubnutí do strhání těla. Naopak měl by držet tepovou frekvenci v určité a poměrně nízké úrovni. Pokud by byl náramek bez displeje, neměl by smysl. Pouze sledovat kolik kroků za den člověk udělá je, dle mého názoru, uhozený nesmysl vyvolaný reklamním šílenstvím…

  • „Pokud chce někdo používat náramek k efektivními cvičení“… tak si hlavne zaobstara hrudny pas.

   kazdopadne mohli by urobit aj verziu bez displeja, vyber nie je nikdy na skodu.

  • lerion (neregistrovaný)

   Náramků bez displeje je tady dostatek.

   Ale zrovna tento by byl vzhledem k účelu (sportování, tracking přes GPS a notifikace z telefonu) dost naprd. Pokud chci náramek bez displeje, půjdu například do Fitbitu.

  • SALAM00N: to ano, ale nic to nemění na věci, že potřebuješ na náramku displej, aby jsi viděl hodnotu z pásu:-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).