Domů » Bleskovky » Šťastné a veselé: Zaměstnanci Microsoftu zazpívali před newyorským Apple Store vánoční koledu

Šťastné a veselé: Zaměstnanci Microsoftu zazpívali před newyorským Apple Store vánoční koledu

Vánoce jsou svátky klidu a míru a jejich moc dokáže spojovat i staré nepřátelé. Na tuto strunu chce před letošními svátky zabrnkat i Microsoft, a tak posbíral po USA své zaměstnance a společně s newyorským dětským sborem „zaútočil“ vánoční koledou na nejslavnější Apple Store v New Yorku na 5th Avenue.

Microsoft tematicky zvolil koledu s názvem „Let there be peace on Earth“ (Budiž na Zemi mír). Jeho sbor v barevných čepicích „vyhnal“ zaměstnance Apple ze slavné skleněné kostky a kdysi znesváření sousedé nakonec skončili ve vzájemném objetí. Nutno však podotknout, že oba giganti mezi sebou zakopali válečnou sekeru již dříve a stali se z nich partneři, což ostatně dokázala i prezentace balíku Office přímo na zářijové tiskové konferenci Apple (více informací).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments