Meizu X uniká na prvních fotografiích: inspirace v Honoru 8 se nezapře

Příští středu očekáváme dvě čínské tiskové konference, jednu z nich má konat společnost Xiaomi, druhou Meizu. První jmenovaný výrobce by měl přijít s modelem Mi 5c (více informací), druhý by měl obohatit předvánoční trh o smartphone Meizu X. Co se od tohoto telefonu očekává?

meizu

Na internet se dostalo několik jeho údajných snímků, odhalujících atraktivní design s lesklými tmavě modrými zády a kovovým rámečkem. Tuto kombinaci letos zvolila i společnost Huawei u smartphonu Honor 8, oproti němu však bude mít Meizu odlišně uspořádané prvky.

meizux

Čtečka otisků prstů se má nacházet na čelní straně pod displejem a patrně se nedočkáme dvoučočkového hlavního fotoaparátu. Co se specifikací týče, o pohon telefonu se má start v září představený čipset Helio P20 od MediaTeku, operačním systémem má být nejnovější verze systému Flyme OS 6. Ostatně právě na tyto položky Meizu láká ve svých teaserech.

Meizu X má být nabízeno ve dvou paměťových variantách – 4 GB RAM + 64 GB ROM, nebo 6 GB RAM + 128 GB ROM. První varianta má být nabízena za 1 799 CNY (6 700 korun bez DPH), druhá pak za 1 999 CNY (7 400 korun bez DPH). Na tyto informace si však budeme muset počkat do příští středy 30. listopadu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. jpm (neregistrovaný)

    Honor 8 je nádherný telefon, dneska jsem na letišti potkal nějakýho Asiata s H8 white v průhledném TPU obalu (na S7 to nabízí Spigen) a ten telefon je krásný a elegantní, dostatek výkonu na hodně dlouhou dobu, precizní zpracování za nízkou cenu…kam se hrabe iPhone 7 s HD panelem vedle Honor8 s FullHD a 3.5mm jack konektorem.

  2. „Čtečka otisků prstů se má nacházet na čelní straně pod displejem“

    Nejlepší možné místo, než kdyby byla neprakticky vzadu.Palec nahoru.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel