Domů » Bleskovky » Z konference Build prý budete šílet: Chystané funkce Windows 10 mají změnit úplně všechno

Z konference Build prý budete šílet: Chystané funkce Windows 10 mají změnit úplně všechno

Pamatujete si na tweet @evleaks z minulého měsíce, v němž naznačuje příchod něčeho ohromujícího do světa Windows?

https://twitter.com/evleaks/status/697622663464882177

Zdá se, že čekání na velkou novinku bude ukončeno již za necelé dva týdny na vývojářské konferenci Build. Alespoň to vyplývá z Tweetů programových manažerů Microsoftu, v nichž je uvedeno, že z nových funkcí Windows 10 budeme doslova šílet, a že tyto novinky změní úplně všechno.

https://twitter.com/richturn_ms/status/710123975091703808

https://twitter.com/shanselman/status/710338922547576832

Ačkoliv neznáme žádné konkrétní podrobnosti, víme, že se chystané změny nebudou týkat Cortany, ani mobilních Windows (zatím). Rich Turner potvrdil, že se s novinkami setkáme na vývojářské konferenci Build.

Od příští velké aktualizace Windows 10 Redstone se očekávají spíše kosmetické změny a lepší spolupráce počítačových Windows s mobilními, Microsoft si však zřejmě schovává to nejlepší nakonec a možná ukáže pádný argument, proč setrvat v Insider programu a užívat si chystané novinky s předstihem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
32 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments