Domů » Bleskovky » Máme první informace o OnePlus 9. Dorazí dříve než obvykle

Máme první informace o OnePlus 9. Dorazí dříve než obvykle

Společnost OnePlus v minulém týdnu představila smartphone OnePlus 8T, který nabízí velmi dobrou výbavu za rozumné peníze, na top modely však v některých oblastech ztrácí. Pravý nástupce OnePlus 9 Pro by měl dorazit v příštím roce na jaře, přičemž podle informací serveru AndroidCentral by se tak mělo stát zhruba o měsíc dříve než letos.

oneplus 8
Ilustrační obrázek

OnePlus 9 očekávejme už v březnu

Smartphony OnePlus 8 a 8 Pro byly představeny 14. dubna, řada OnePlus 9 (kódové označení Lemonade) by však měla mít premiéru už v březnu. Důvod je jednoduchý – čínský výrobce bude chtít posunout datum odhalení blíže ke konkurenci. Tento krok ale možná OnePlus nevyjde úplně podle představ, spekuluje se, že by premiéru jarních vlajkových lodí mohl posunout na dřívější datum i korejský Samsung.

S jistotou můžeme očekávat, že řada OnePlus 9 dostane do výbavy nejnovější čipset Qualcomm Snapdragon 875, 120Hz displeje nebo ultra rychlé nabíjení. Dočkat bychom se také měli nejnovějšího Androidu 11.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).