Domů » Bleskovky » Majitelé Nokie 5 už mohou testovat Oreo, brzy se dočká i Nokia 6

Majitelé Nokie 5 už mohou testovat Oreo, brzy se dočká i Nokia 6

Smartphony Nokia 5 a 6 se mohou těšit na brzký příchod Androidu Oreo. Produktový manažer společnosti HMD Global Juho Sarvikas na svém Twitteru potvrdil, že příští verze systému pro Nokii 5 již přistála do programu beta labs, odkud si ji může nainstalovat každý, kdo má zájem o testování. Brzy by mělo začít veřejné testování i u Nokie 6.

Před měsícem bylo možné stejným způsobem testovat Android Oreo i na Nokii 8, která již před třemi týdny dostala hotový update. Od vypuštění beta verze do vydání ostré verze uběhly v případě Nokie 8 tři týdny, pokud se tedy nic zásadního nepokazí, mohou majitelé Nokie 5 a 6 očekávat Oreo někdy na přelomu roku. Chcete-li si Oreo na zmíněných Nokiích osahat předem, zaregistrujte se k testování na těchto stránkách.

Recenze Nokia 5: stříbrná střední cesta

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments