Lumia Cyan jde do světa: Dostává se za hranice Finska a Lumie 925

Aktualizace firmwaru Lumia Cyan společně s poslední verzí operačního systému Windows Phone 8.1 byla oficiálně spuštěna v rámci pilotního programu v minulém týdnu pro majitelé telefonu Nokia Lumia 925 z finské distribuce. Následovalo prohlášení indického zastoupení Microsoftu, že během prvních dvou červencových týdnů se dočká aktualizace stejný model zakoupený v indické distribuci. A co ostatní telefony?

 

Uživatelé z Thajska hlásí, že aktuálně probíhá vlna aktualizací tamních Lumií 625, což je poměrně překvapivá informace, neboť při updatech byly obvykle upřednostňovány vybavenější modely. Tak jako tak se zdá, že se aktualizační proces začíná rozbíhat a nám nezbývá než doufat, že brzy dorazí i do České republiky na co největší počet modelů.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku