Domů » Bleskovky » Lumia Camera se zřejmě dočká expanze na všechny telefony s Windows 10

Lumia Camera se zřejmě dočká expanze na všechny telefony s Windows 10

Microsoft se patrně chystá připravit oblíbenou fotoaplikaci Lumia Camera o exkluzivitu, která se prozatím vztahuje na telefony Nokia/Microsoft Lumia. Ve Windows Phone Store se objevila beta verze aplikace Camera Beta verze 5.0.2.14 pro interní testování Microsoftu, která se zřejmě stane výchozí fotoaplikací na všech telefonech s Windows 10.

  

Tento objev učinil vývojář Jesse Leskinen a zveřejnil na svůj Twitter screenshoty aplikace, kterou se mu podařilo nahrát na svůj telefon Samsung ATIV S. I když Camera Beta nese číslovku 5, není v ní zřejmě z důvodu nedostečného hardwaru obsažena funkce Rich Caputure; design ale zůstává stále stejný. Při instalaci je vyžadován vyžaduje přístup k Bluetooth HID (Human Interface Devices), tuto funkci však současná verze Windows Phone nepodporuje a počítá se s ní až ve WP8.1 GDR2 a Windows 10.

  

předchozích úniků víme, že se aplikace Lumia Camera dočká i verze pro počítače a tablety s Windows 10. Je možné, že se více podrobností dozvíme již tuto středu, kdy bude Microsoft představovat spotřebitelské novinky v tomto systému. Akce bude streamována online v 18:00 na těchto stránkách, s představenými novinkami vás poté seznámíme ve článku.

Odkaz na WP katalog Odkaz na WP katalog 
           Lumia Camera / Lumia Camera Classic

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments