Domů » Bleskovky » Nový update firmwaru pro Lumii 950 a 950 XL odstraňuje řadu klíčových problémů

Nový update firmwaru pro Lumii 950 a 950 XL odstraňuje řadu klíčových problémů

Microsoft uvolnil vůbec první aktualizaci firmware pro Lumie 950 a 950 XL s označením MICROSOFTMDG, který tímto povýšil na verzi 01078.00027.15506.xxxx. Nejedná se o update samotného operačního systému Windows 10 Mobile; součástí firmware jsou například ovladače.

Nová aktualizace zlepšuje celkovou stabilitu a výkon zařízení, dále vylepšuje podporu a práci s paměťovými kartami, upravuje automatické nastavení jasu displeje a řadu změn přináší také v oblasti fotoaparátu. Řeší například náhodné problémy s vysokou hladinou šumu u fotografií pořízených v horších světelných podmínkách. A odstraňuje také problém s „rozdělováním obrazu“ či nežádoucími linkami, které se občas objevovaly při nahrávání videa ve 4k rozlišení – na tuto chybu jsme ostatně upozorňovali i my v naší recenzi Lumie 950.

Pokud jste si Lumii 950 či 950 XL pořídili a update firmwaru vám již dorazil, můžete se s ostatními podělit o své dojmy v našem diskuzním fóru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments