Domů » Bleskovky » Lumia 730 vytvořila selfie rekord: Její čelní kamerka zaznamenala 1151 lidí

Lumia 730 vytvořila selfie rekord: Její čelní kamerka zaznamenala 1151 lidí

Když Microsoft představoval Lumii 730, vyzdvihl její 5megapixelovou čelní kamerku s širokým záběrem, která je maximálně vhodná pro pořizování selfies. Její schopnosti nyní potvrzuje bangladéšské zastoupení Microsoftu na Facebookovém profilu, na nějž vystavilo údajně největší „selfíčko“ na světě – na fotografii se vešlo 1 151 lidí s rozpoznatelnými obličeji.

Organizace Guinness World Records tento rekord ještě oficiálně nepotvrdila, nicméně i bez toho se podařila bangladéšskému zastoupení Microsoftu propagace svého zařízení v rozvojových zemích. 

Podívejte se, kde můžete Lumii 730 koupit za nejlepší cenu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Fore (neregistrovaný)

  Už je mi z té propagace, jak jaký telefon umí fotit ty idiotské selfie nanic! Jako kdyby to byla snad ta nejpodstatnější funkce v telefonu.

  • Poslední dobou je!

  • Fore (neregistrovaný)

   V tom případě se začínám obávat o budoucnost lidstva.

  • Dnes vyhravaji vetsinou „dementnosti“ ,demence lidstva jiz davno započala.

  • borix (neregistrovaný)

   Lidstvo bylo na vrcholu údajně zhruba před 2000 lety. Od té doby postupně degeneruje. Nevím jak to ve skutečnosti je, ale zdá se mi, že za posledních 50 let to nabralo ukrutné tempo.

  • tom (neregistrovaný)

   Jiste, proto dneska umi vetsina lidi cist, psat a pocitat. Pred 2000 lety vysada vyvolenych.

  • Bublina (neregistrovaný)

   To je pravda, problém je, že ke čtení je bambilion srágor a vydolovat z nich něco hodnotného je nadlidský úkol. A upřímně, jak je zřejmé z mnoha internetových diskusí, to, že umí tolik lidí psát, je začasté kontraproduktivní :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).