Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » Lumia 520 má problémy s návratem z Windows 10, Microsoft pozastavil distribuci preview

Lumia 520 má problémy s návratem z Windows 10, Microsoft pozastavil distribuci preview

V minulém týdnu vypustil Microsoft do světa druhé technické preview systému Windows 10 pro mobilní telefony, k testování byli přizváni prakticky všichni majitelé telefonů Lumia vyjma uživatelů modelu 930 a jeho americké sestry Icon. U těchto přístrojů se ve vnitřním testování vyskytly problémy a Microsoft jejich aktualizaci odložil na později.

  

Problémy se nevyhnuly ani nejrozšířenějšímu telefonu s Windows Phone, Lumii 520 (525 a 526), bohužel k jejich objevení došlo až nyní při veřejném testování. Několik uživatelů při pokusu o návrat z testovací verze Windows 10 zpátky na Windows Phone 8.1 hlásí, že se jejich telefon stal nepoužitelnou cihlou. Microsoft tento problém zaznamenal a okamžitě distribuci preview pro Lumii 520 (525, 526) pozastavil, podle komentářů zahraničních fór se ovšem může týkat i ostatních telefonů Lumia. Doporučujeme zdrženlivost a raději počkat na oficiální vypuštění finální verze Windows 10, abyste se vyhnuli zbytečným problémům. Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
CageJ
Uživatel
CageJ

1000% ze mali aktivny device encryption

Martin Alexandr
Uživatel
Martin Alexandr

Tuším že na windowscentral psali, ze tento problém už opravily a znova vypustily w10

adosq (neregistrovaný)
Anonym
adosq (neregistrovaný)

Presel jsem na W10 druhou verzi TP hned jak vysla a navratil jsme se bez problemu. No stress… par lidem to udelalo podle clanku problem ale neni to pravidlem ;)