Sledujte nás na YouTube

Líbí se vám obrázky dne z Bingu? Stáhněte si kompletní kolekci za uplynulých pět let

Microsoft slaví pětileté výročí od spuštění vlastního vyhledávače Bing a jako dárek vytvořil pro své uživatele speciální webovou stránku Bing Homepage Gallery, ze které lze stáhnout veškeré obrázky, které se doposud v tomto vyhledávači objevily jako obrázek dne. Tyto obrázky také mohou být důvěrně známé majitelům telefonů s Windows Phone, kteří si mohou denní obrázek Bing nastavit jako pozadí zamykací obrazovky.

 

Jelikož se za uplynulých pět let objevilo více než tisíc obrázků, umožňuje webová stránka jejich filtraci podle zaměření, tagů, barev, svátků a také míst, mezi nimiž nechybí ani Česká republika se čtyřmi zástupci z hlavního města. Kromě samotného zobrazení zde lze přečíst podrobnější popisky snímků a také stáhnout jednotlivé snímky v původním rozlišení. Jejich pravý roh však „zdobí” logo a název vyhledávače Bing.

  

Stáhnut lze rovněž balíček wallpaperů, které americký tým Bingu považuje za nejzdařilejší. Objevil se za posledních pět let na displeji vašeho zařízení obrázek dne Bing, který vás zaujal?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    Mnoho, mnoho pěkných fotek. Některé jsem si prostě musel stáhnout. Škoda, že nejsou ve větším rozlišení -jako wallpaper na 27″ 2550×1440 už to není ono.

  2. N3Pi (neregistrovaný)

    Já už tyto obrázky zakázal v telefonu, protože se mi objevilo myslím na velikonoce “duckling” a to u mě zůstalo i na desktopu :-)

    Jen pro info, tyto wallpapery se liší i od “země” zařízení, viděl jsem čínské, respektive asijské a taky i německé mají zvlášť.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *