Domů » Bleskovky » Líbí se vám obrázky dne z Bingu? Stáhněte si kompletní kolekci za uplynulých pět let

Líbí se vám obrázky dne z Bingu? Stáhněte si kompletní kolekci za uplynulých pět let

Microsoft slaví pětileté výročí od spuštění vlastního vyhledávače Bing a jako dárek vytvořil pro své uživatele speciální webovou stránku Bing Homepage Gallery, ze které lze stáhnout veškeré obrázky, které se doposud v tomto vyhledávači objevily jako obrázek dne. Tyto obrázky také mohou být důvěrně známé majitelům telefonů s Windows Phone, kteří si mohou denní obrázek Bing nastavit jako pozadí zamykací obrazovky.

 

Jelikož se za uplynulých pět let objevilo více než tisíc obrázků, umožňuje webová stránka jejich filtraci podle zaměření, tagů, barev, svátků a také míst, mezi nimiž nechybí ani Česká republika se čtyřmi zástupci z hlavního města. Kromě samotného zobrazení zde lze přečíst podrobnější popisky snímků a také stáhnout jednotlivé snímky v původním rozlišení. Jejich pravý roh však „zdobí“ logo a název vyhledávače Bing.

  

Stáhnut lze rovněž balíček wallpaperů, které americký tým Bingu považuje za nejzdařilejší. Objevil se za posledních pět let na displeji vašeho zařízení obrázek dne Bing, který vás zaujal?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.