Domů » Bleskovky » Líbí se vám nové Xperie? Rozbijte jedno, nebo raději dvě prasátka

Líbí se vám nové Xperie? Rozbijte jedno, nebo raději dvě prasátka

Sony dnes ráno představilo dva nové smartphony z rodiny Xperia – vlajkový model Xperia 1 II a telefon střední třídy Xperia 10 II. V obou případech se jedná o slušně vybavené stroje, za což si nechá japonský výrobce řádně zaplatit.

Xperia 1 II 16

Vlajková Xperia 1 II bude na českém trhu stát 30 999 korun, což je výrazně více, než jsme očekávali. Nutno však vzít v potaz, že čerstvá novinka nemá papírově snad žádné nedostatky, a kromě toho je jedním z pionýrů podpory sítí 5G. Xperia 1 II se bude na českém trhu prodávat v černé a fialkové barvě.

Xperia 10 II 2

Rozumnější cenovou politiku Sony zvolilo u modelu Xperia 10 II, který na českém trhu přijde na 9 499 korun. Za tyto peníze se jedná o slušně vybavený telefon, který v dané cenové hladině potěší zejména zvýšenou odolností. Xperia 10 II se na českém trhu bude prodávat v bílé a černé barvě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
David
Anonym
David
Offline

Když jsem o tom telefonu dneska ráno slyšel poprvé, říkám si: wow, tohle chci. Tomu telefonu za mě nic nechybí: má krásný, super jemný OLED displej bez výřezu, 8GB RAM, 3,5mm jack, slot na SD karty, bezdrátové nabíjení, voděodolnost. Na trhu v tuhle chvíli není jiný telefon se všemi těmito specifikacemi. Tak jsem si začal brousit zuby, říkal jsem si, že za tohle bych snad byl i schopen vysolit 20+ tisíc, popravdě jsem čekal že nasadí cenovku na 22-23 tisíc, což je sice ranec, ale říkám si: ok, konečně telefon, co má všechny věci, které od telefonu chci, za tohle… Číst vice »

orgasmic
Anonym
orgasmic
Offline

Neboj, za 22tis to bude měsíc po začátku prodeje :D

Posh
Anonym
Posh
Offline

S tou cenou se v Sony zbláznili ne? Oni fakt chtějí zkrachovat asi 😂